2737
2734

اعصابم خورده اصلا به خودش زحمت نمیده حداقل یه قسمتشو ببینه که بفهمه فیلم قشنگ یا زشت...

بعد همینجوری راه میره تو خونه میگه آخه اینم فیلمه تو میبنی؟

هیچ وقت قسمتای اول یه فیلمو نمیبنه،بعد از وسطاش کم کم میبینه میگه عه چه قشنگه

بعدم تو کل فیلم هی ازم میخواد واسش تعریف کنم😑

خب بهم منم بهم برمیخوره اینجوری میگه همیشه

من الان دلم میخواست فیلممو ببینیم ولی از بس هی گفت این فیلم مضخرف چیه منم با حالت ناراحتی اومدم تو اتاقم😕

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

عادت کرده بگه😁🤣

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عادت کرده بگه😁🤣

انگار من هرچی بیشتر ناراحت بشم اون بیشتر لج میکنه که این حرفو تکرار کنه

همیشه وقتی بهش میگم یه کاریو نکن بدتر میکنه🤣

2738

تو منو چی میگی که اوتاکوعم😂

همش میگن این کارتونا چیه میبینی مال بچه هاستمنم کلی حرص میخورم که انیمه با کارتون فرق داره😂

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
خب بیکاری با مامانت میبینی؟ تنهایی ببین کیفش بیشتره😂

تو گوشی حوصلم نمیشه🥲

مامانمم که همش خونست😂

انگار من هرچی بیشتر ناراحت بشم اون بیشتر لج میکنه که این حرفو تکرار کنه همیشه وقتی بهش میگم یه ک ...

مثل بابای من🤣

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
تو منو چی میگی که اوتاکوعم😂 همش میگن این کارتونا چیه میبینی مال بچه هاستمنم کلی حرص میخورم که انیم ...

😂😂💔

2706