2733
2734
عنوان

خیلی شکاکم

123 بازدید | 13 پست

سلام لطفا تجربیاتتنو بگید و راهنماییم کنید 

من خیلیییی  شکاکم اصلا میتونم بگم در حد جنون شکاک و بد بینم سر هر چیزییییی  شک میکنم و خیال بافی میکنم و دعوا را میندازم هم جسمم هم جونم هم زندگیم خراب شده سر این موضوع  من مجرد بودم اصلا اینطور نبودم از وقتی ازدواج کردم اینجوری شدم  زندگیرو برا خودم و شوهرم زهرمار کردم هرچیزیو ب خیانت ربط میدم دیگه نمیکشم انقد وضع روحیم خرابه  اینم بگم خیانت ندیدم و پدرم هم ب مادرم خیانت نکرده اتفاقا مادرم تو ۱۳ سالگیم فوت شدن و تنها زندگی کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تا حدودی مث شما بودم و سعیم بر اینک روز ب روز رو خودم بیشتر دارم کار میکنم، با شک و بدبینی تنها کسی که آسیب میبینه خود آدمه، دیگ تاجایی ک سعی کردم بدبینی رو بزارم کنار و قضاوت نکنم تا مطمئن نشدم از چیزی

شما هم این قضیه رو برعکس ببین....

من برعکسش پیش اومد کسی بهم شک کرد واقعا اذیت شدم و درک کردم ک کارم چقدر زشت بوده....

راستش منم شکاک هستم مقداری. و سعی میکنم ترکش کنم.

تازه تازه این شکلی شدم!

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
2740
خانما همه تاحدودی کمی از شکاکیت رو دارن😬

والا مال من اگه جلوش رو نگیرم دیگه کمی رو میگذرونه میره😄

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
منم تا حدودی مث شما بودم و سعیم بر اینک روز ب روز رو خودم بیشتر دارم کار میکنم، با شک و بدبینی تنها ...

مال من حاد تر از این حرفاس چن بار الکی الکی سر موصوعات خیلی چرت خودکشی کردم خودم قصاوت کردم بریدم دوختم عمل کردم   ی بار موفق شدم  ک اونم شوهرم سر رسیده بود و برده بود بیمارستان اونم دگه خسته شده حس میکنم  ب خاطر این همه بد بودنم و شکاکیم  خیانت میکنه  فک‌نمیکنم مشاورم بتونه بم کمک کنه  لعنت ب دلایلی لعنت ب زنایی ک باعث میشن ادم ب این روز بیفته و شکاک شه

مال من حاد تر از این حرفاس چن بار الکی الکی سر موصوعات خیلی چرت خودکشی کردم خودم قصاوت کردم بر ...

ببین شما الان داری میگی به خاطر اینکه اینجوری ام فک میکنم شوهرم خیانت میکنه.....

سعی کن تا چیزی به چشم ندیدی و ۱۰۰ درصد مطمئن نشدی راجبش قضاوت نکن دوست عزیز، مثلا به خودت مهلت بده هرجا شک کردی صبر کن زود قضاوت نکن 

اینجور عادت هاا و تمرین صبر کردن کمکت میکنه