2737
2734
عنوان

روی تاج گل چی بنویسیم؟

561 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها ما سه تا خواهر و همسرانمون میخوایم برای مراسم خاکسپاری گل بفرستیم باید بنویسیم از طرف کی؟ از طرف خانواده ( فامیلی همسرانمون) ؟ 

یا اسم خودمون سه تا خواهر رو بنویسیم اسم اونا رو چکار کنیم؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فامیلی شوهراتون 

خانواده آقای فلانی.فلانی و فلانی

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2731
فامیلیتونو بنویسید مثلن بگید از طرف خانواده رحیمی وفلاح

آخه یدونه تاج گله با فامیلی ما میشه چهار تا فامیلی .مناسبه؟ 

سلام سمانه جان

تو اين مراسم پدر و مادر و برادرتون هم هست ؟

اگر اسم فاميلي خودتون رو بدين مثلا از طرف خانواده تبريزيان

اينجوري به جز شما ممكنه از طرف كس ديگه هم برداشت بشه؟مثل عمويي كسي كه هم فاميلي شماست؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
سلام سمانه جان  تو اين مراسم پدر و مادر و برادرتون هم هست ؟ اگر اسم فاميلي خودتون رو بدين مثل ...

سلام چطوری ؟ والا مامانم اینا خودشون تاج میدن . 

ما هم خواستیم سه تا خواهر و شوهرامون باشیم ولی نمیدونیم چی بنویسیم . 

يا اينكه بنويسيد مثلا اسم سه تا خواهر  از طرف سمانه سولماز ساناز تبريزيان  من براتون فام ...

آخه شوهرا میگن ما هم بازی 😁

سلام چطوری ؟ والا مامانم اینا خودشون تاج میدن .  ما هم خواستیم سه تا خواهر و شوهرامون باشیم ول ...

ببين ما مدلمون اينجوريه كه از طرف هر خانواده باشيم فاميلي اونطرف ذكر ميشه مثلا اگر سمت فاميل ما باشيم اسم فاميل منو ميزنند چون فاميل شوهرم غريبه ميشه و نميشناسنش اما اگر سمت شوهرم باشه فاميل شوهرمو مينويسيم چون فاميل منو بزنند اونطرف خيليها ممكنه نشناسن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
اسم خانواده پدرتون رو بنویسید.  مثلا اگه اسم پدر شما علی لاریجانی هست، بنویسید از طرف خانواده ...

نه بابا اینا خودشون میدن. بعدشم فوت شده شوهر خالمه ، از طرفی بابا مامانمم پسر عمو ان. الان باید هر کی تو نام خانوادگی ما، اسم کوچیکشم بنویسه . 

2706