2737
2739

کاربرهای عزیز ومحترم،شاید بعضی هاتون کامنت های منو دیده باشید توی بعضی ازتاپیک ها همیشه هم حرف منطقی  زدم خیلی هاتون لایک میکنیدبه معنی تایید حرفام اما من حتی از ترس سوتفاهم و توهم بعضی ها کامنت هاتون رو لایک نمیکنم،اول هرکامنت هم همیشه میگم پسرم تاسوتفاهم نشه،ولی واقعا بعضی وقتا آدم ها دل شکسته وناراحت میشن،توی بعضی از تاپیک ها به طورعجیبی بهم حمله میکنن،بخدا اینجا سایت عمومیه،ارثه شخصی کسی نیست تنها حرفه بعضی ها هم اینه اینجا سایت بارداریه روزی۱۰۰۰تا تایپک باشه ۱۰تاش مربوط به بارداری نیست نصفش توهین به آقایونه یه مقدارش هم کسی که به پارتنرش علاقه داره به اشتراک میزاره حسشو،به شخصه بعضی ازتاپیک هابه زندگی خودم کمک کردن من تاپیکی که حرفام بتونه کمک کنه کامنت میزارم،واقعا به کسی مربوط نیست کی کجاست وچیکارمیکنه خسته شدیم ازتوهین های بعضی ها،هی میگید کار ندارید بله من اتفاقا هم کار میکنم هم درس میکنم یه چنددقه هم میام اینجا باید توضیح بدم زندگی شخصیمو به بعضی ها؟من تاحالا اینجا جز کمک با حرفام کاری نکردم که بعضی هاتون معلوم نیست چه مشکلی دارید به تمام آقایون ایران توهین میکنید جالب اینجاست خیلی هاتون میگید قضاوت ممنوع ولی راحت قضاوت میکنید،هیچ وقت نمیخواستم تاپیک بزنم ولی ازحمله ها وتوهین های زشت خسته شدم عذرمیخوام حرفام زیاد بودن چون تازه چنددقه پیش هم طبق معمول توهین شنیدم دردول کردم،قضاوت لطفا نکنیم، موفق وعاقبت به خیر بشید🤲

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هرکسی_تو_قبر_خودش_میخ#  

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

شما سرت تو کار خودت باشه کسی اگه توهین میکنه شخصیت خودش رو نشون میده.

خیلی از کاربرا با توهیناشون با دست پس میزنن با پا پیش میکشن ، جزو حزب بادن،خودشونم نمیدونن تکلیفشونو

یه عده هم با سوابق درخشان اقایون اینجا حق دارن دید منفی داشته باشن ولی خب کسی اجازه توهین و قضاوت نداره

2740

منم اوایل خیلی گارد داشتم نسبت به کاربرای آقا ولی دو بار برام بی مزاحمت کامنت گذاشتن یکم بهتر شدم

واقعا متاسفم که توهین شنیدید ولی یکم به خانوما حق بدید چون بعضی کاربرای آقا خیلی اذیت میکنن

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

اونایی که به آقایان توهین کردند احتمالا تو زندگی از جانب قوم رجال آسیب دیدند و خشم خودشونو توی سوشال مدیا بیرون میریزند. شما چرا گارد میگیری و ناراحت میشی؟ به خودت نگیر به درستی کارت ایمان داشته باش و هر تاپیک و کامنتی که دوس داری بذار هر کی به فراخور شخصیتش و به اقتضای شعورش رفتار کرده و توهینش به سمت خودش برمیگرده  

شما سرت تو کار خودت باشه کسی اگه توهین میکنه شخصیت خودش رو نشون میده. خیلی از کاربرا با توهیناشون ب ...

خواهرم من سرم تو کاره خودمه،اونایی که توهین میکنن و قضاوت سرشون تا بیخ توزندگی دیگرانه موفق باشید

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983

ناراحت نشو چون الان خیلی از آقایون سوار خر شیطون شدن و خیلی از زندگی ها رو جهنم کردن یا چه تو مجازی چه تو واقعیت حرف ها و نیت های زشت و رکیک دارن دلیلش اینه البته خیلیام هستن مثل شما خوب هستن و خانواده سرشون میشع من از طرف بدرفتاری ها عذر میخوام بهتره یکم نگاهمون از جنس بالاتر بره و به شخصیتانسان ها نگاه کنیم

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
منم اوایل خیلی گارد داشتم نسبت به کاربرای آقا ولی دو بار برام بی مزاحمت کامنت گذاشتن یکم بهتر شدم و ...

پس اگه به من بدی کرد منم تااخرعمر به دیگران بدی کنم؟هرکی توی قبر خودشه باید یاد بگیریم با دیگران چطور برخورد داشته باشیم نمیشه همه رو قضاوت کرد..

2706