2733
2739

تروخدا کسی هست خوب شده باشه دارم از گشنگی میمیرم حالم خیلی بده دیگه هیچی نمیتونم بخورم خسته شدم ۱۵ کیلو وزن کم کردم حالم از همه چی بهم میخوره چرا درمان نداره کم اوردم دیگه سه ماهه لب به غذا نزدم

✈🇺🇸

دقیقا چجوری هست؟

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بوی غذاها برات بده یا همینطوری تهوع و  بی اشتهایی داری؟

منم الان چند روزه اینطوریم بعد کرونا. از غذا بدم میاد ولی از اون طرف دلم ضعف میره و گرسنمه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2740
دقیقا چجوری هست؟

از عوارض بعد از کروناست سیستم بویایی آسیب میبینه همه ی بوها و مزه ها مثل لجن میمونن حتی بهترین بوهای دنیا هم مزه ی جنازه میدن خسته شدم دیگه 

✈🇺🇸
از عوارض بعد از کروناست سیستم بویایی آسیب میبینه همه ی بوها و مزه ها مثل لجن میمونن حتی بهترین بوهای ...

چند ماه از کرونات میگذره؟

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2706