2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم قرص میخورم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728

من دوران بلوغ خیلی جوش داشتم الان دیگ ندارم کاریشونم نداشتم خودشون تموم میشن

درزخم زبان، فوق تخصص دارد🎈یک ریز کنایه بر سرت می بارد🎈او جز خود احمقش کسی دیگر را🎈یک آدم ساده هم نمی پندارد🎈انگار که ازدماغ فیل افتاده است🎈یا از شکم‌کروکودیل افتاده است🎈اما ورم قوزک پایش گوید🎈از روی درخت نارگیل افتاده است🐵خانم!!!شما که درس نخواندید...پس کجاااا!!!کییی!!!!دکترای زخم زبان گرفته اید!!!!  
2738
من گردنم و صورتم ازجوش قرمز بود  رفتم دکتر ی سال۷ ماه اکوتان بهم داد.چندماه کرم های لایه بردار

یک سال وهفت ماه راکوتان خوردی؟عوارضی نداشت برات واینکه وزنت چقدر بود اون موقع که این همه خوردی وچندسالت بود؟

یکی از دوستام از جوش رسیده بود به تاول خیلی وحشتناک بود ، یه مدت راکوتان مصرف کرد البته زیر نظر دکتر ، خیلی اذیت شد اما نتیجه گرفت 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
یک سال وهفت ماه راکوتان خوردی؟عوارضی نداشت برات واینکه وزنت چقدر بود اون موقع که این همه خوردی وچندس ...

یک سال زیر نطر بودم

از این ی سال ۷ماه قرص آکوتان خوردم.یادم نیس وزنم چقدر بودفقط وحشتناک جوش داشت صورتم بعد اون دیگه یکی دوتا بزنم بعد اصلاح 

یک سال وهفت ماه راکوتان خوردی؟عوارضی نداشت برات واینکه وزنت چقدر بود اون موقع که این همه خوردی وچندس ...

۱۸سالم بود

نمیدونم بعدش تخمدان پلی کیستیک اومد سراغم قند خون ریزش مو

اما فکر نمیکنم مربوط به اکوتان باشه 

2706