2737
2739

چند روزه خیلی کند عمل میکنن نی نی یارا

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند روزه خیلی کند عمل میکنن نی نی یارا

دقیقاااا

باورت میشه حساب کاربری منو بخاطر یه درد و دل تو سایت تعلیق کردن ازشون دلیل که میپرسم میگن خیال بافی کردی😶

این همه تایپک دروغ هست تو پربازیدا انگار ن انگار ولی بمن تهمت زدن

دقیقاااا باورت میشه حساب کاربری منو بخاطر یه درد و دل تو سایت تعلیق کردن ازشون دلیل که میپرسم میگن ...

اره خیلی تفاوت قائل میشن، امروز یه زن عقده ای نصف کاربرا رو فحش مثبت۱۸ داد بعد دو ساعت نی نی یار ۳ هلک و هلک اومد قطعش کرد، اعصاب آدم خورد میشه از اینهمه تبعیض

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)
اره خیلی تفاوت قائل میشن، امروز یه زن عقده ای نصف کاربرا رو فحش مثبت۱۸ داد بعد دو ساعت نی نی یار ۳ ه ...

مننن خیلی ناراحتم الانم با شماره شوهرم اومدم بخدا اگه برم‌نگردونن واسه همیشه میرم😂🥲

مننن خیلی ناراحتم الانم با شماره شوهرم اومدم بخدا اگه برم‌نگردونن واسه همیشه میرم😂🥲

پیام بده بهشون بگو بی دلیل لغوم کردین

2738
گفتم میگن خیال بافی کردی😶🤝

بگو اینهمه حس ششم پس خیال‌بافی نیست چیه؟! 😂😐

از دیشب تاالان هر تایپکی میبینم نی نی یارو تگ میکنم

😂😂👌🏻آفرین

@نی_نی_یار_3    

اینو بترکونین

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️