2733
2739
عنوان

١٠ساله ازدواج كردم ب طور عجيبي ب شوهرم وابستم چيكار كنم ؟😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 97 پست

منم به شدت وابسته ام ولی ادای اونایی که اهمیت نمیدن در میارم🤦😂

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برو بپر بغلش 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
نه ندارم خودمون نخواستيم

کم کم به فکر بچه باشین، بعد از یه دهه زندگی به تنوع نیاز دارین، منم دقیقا همینجوری بودم من ۱۳ ساله ازدواج کردم و بچه ندارم الان فهمیدم که تصمیم اشتباهی بوده، چون وقتی فکرت درگیر روند طبیعیه زندگی(بچه دار شدن) نباشه؛ درگیر چیزایی میشه که انرژی زیادی ازت میگیره. کوچکترین حرف یا نگاهی داغونم می‌کنه

God help me to be strong enough not to lie to myself 
2728
منم به شدت وابسته ام ولی ادای اونایی که اهمیت نمیدن در میارم🤦😂

من خودمم خيلي نشون نميدم و از درون ميسوزم وقتي قهريم يني من خودم قهر ميكنم شوهرم اصلا قهرو نيست خودش خيلي وابستس

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
2740

اره منم خیلی وابسته ام با اینکه اخلاقای خیلی بدی داره و اذیتم میکنه اما بازم راضی نیستم یه تار مو ازش کم بشه اما احساس میکنم اون مثل من وابسته نیست 😞😩

همش میگم وای یعنی روزی میرسه که ما پیر بشیم بمیریم از هم جدا میشیم اون موقع اون قد غصه میخورم

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

منو همسرمم همین طور 

ولی شیرینه 😍❤️🌷 

عشقتون پایدار ❤️😍🌷

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
من خودمم خيلي نشون نميدم و از درون ميسوزم وقتي قهريم يني من خودم قهر ميكنم شوهرم اصلا قهرو نيست خودش ...

مال منم اینجوریه ولی اون نشون میده من نمی‌دم ؛ اسیر شدم اونم اسیر کردم 😂

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
شايد منم اگه بچه داشتم اينقد وابسته نبودم

مطمین باش همینطور میشد

ببین ما از اول عقدمون انقدر وابسته بودیم یعنی توی عقد هرشب باید همو میدیدیم واگر نه هیچ کدوممون طاقت نمیووردیم

تا قبل از بچه دار شدن فکر نمیکردم درست بشم ولی بعد از بچه دار شون خیلی بهتر شدم

اینم بگم تا قبل از بچه دار شدن من سعی میکردم تو خونه بیکار نمونم یا پاره وقت سرکار بودم یا دانشگاه میرفتم یا کلاس دیگه ای میرفتم ولی با اینحال خیلی دلم برای همسرم تنگ میشد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خب برو بپر بغلش 

مشكلم الان نيست كلا ازينكه اينقد بهش وابستم ك اينقد عذاب ميكشم ناراحتم بعضي وقتا حالم از خودم بهم ميخوره 

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
نه من سر كار نميرم ٣٢سالمه كلا تصميم نداريم بچه بياريم

منم ۳۳ سالمه ده سالم هست ازدواج کردم خییییلی به شوهرم وابستم تصمیمم نداریم هیچ وقت بچه داریم بشیم شغلشم آزاده😳😂

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
2706