2737
2739
بیا حلوا میتی بخور خوب میشیا منم درست کردم باز بخورم بزن نی نی سایت حلوای میتی

برا رفع کیسته؟

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگس نر هیجی دقت کرده زنای خراب ی شب میخابن پیش یکی فرداش حاملن؟ انگار حرام بیشتر جواب میده تا ما ...

نلشکری نباشه از خدا گله دارم‌ اخه یه زندگی گوه دارن ولی هرروز یه بچه خدا میده یا کلان بچه نمیخان هرروز یکی ت  شکمشون‌اونوقت من میخام خودمو پر پر میکنم خدا انگار ن انگار 😪

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2731
اره دکتر رفتیم...دکتر گفت یکم شوهرم تحرک اسپرم کمه..‌و خودمم میگه خونرسانی به رحمت ضعیفه

اورولوژ دیگ برید ببینید نظرش چیه

مال من ک تحرک صفر داشت

خونرسانی ضعیف ام مفنامیک اسید بخور و سعی کن رحمتو گرگ کنی چون رحم سرد خونرسانی کمی داره مثل من

معجون تقویت اسپرم ماهی سمنقور چهار یا پنج عدد حتما سر و دم داشته باشد به صورت خشک شده از عطاری تهیه کنید جنسینگ و خرنوب هرکدام۸۰ گرم هفت مغز شامل کنجد پسته گردو فندق و بادام زمینی درختی و هندی همه خام باشد هرکدام ۱۰۰یا ۱۵۰گرم همه مواد را آسیاب کرده با یک کیلو عسل مخلوط کنید و شب قبل از خواب و صبح ناشتا آقا میل کنند تا چهل روز 

داروی تقویت تخمک 

گیاه مریم گلی رازیانه پرسیاوشان تخم هویج و پنج انگشت هرکدوم به مقدار مساوی با هم مخلوط کنید شب به شب یک قاشق از آن رو توقوری بریز و یک لیوان آب بجوشانید و شعله خیلی کم و بعد از ولرم شدن با یک قاشق عسل نوش جان کنید از شب چهارم پری 

و هرشب شکم تخمدانها و کمر خودتون رو روغن سیاهدانه مالش بدین وشال بپیچید تا صبح از روز ۵پری صبح ناشتا یکروز در میان تا حدود ۱۷ پریودی یک روز در میان باد کش کن حتما کمکت 

نلشکری نباشه از خدا گله دارم‌ اخه یه زندگی گوه دارن ولی هرروز یه بچه خدا میده یا کلان بچه نمیخان هرر ...

عدالتی وجودنداره همه چیز این دنیا دروغه من زنیو میشناسم بچه اشو میزاره توواتاق درو میبنده و خودش میره دنبال خرابی اونوقت خدا بهش بچه میده به ما نمیده

گناه من سادگی بود .
بیا حلوا میتی بخور خوب میشیا منم درست کردم باز بخورم بزن نی نی سایت حلوای میتی

چی من پلی کیستم خوبه ایا ؟

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
2738
سنم بالاست...متاسفانه...۳۸ سالمه...سه ساله ازدواج کردم.‌‌۶ ماه بعدش اقدام کردم..ولی نشده تا حالا.... ...

دوست عزيزم اگر تهران هستي مركز ناباروري ابن سينا تو قلهك رو بهت پيشنهاد ميكنم، از همه شهرهاي ايران ميان اونجا. تيم‌ها و كميسيون‌هاي پزشكي داره كه همزمان در يك گروه خودت و همسرت رو بررسي ميكنن. 

منتظر خبر بارداريت هستم سوگل عزيز

در انتظار فرشته کوچولومون
بادار شدی؟؟؟

بعد از ۴ سال خدابهم یه پسر داد .ولی عمل داشت شوهرم .داروهایی که ب خودم میداد حتی قدرت تکلم و بینایی رو از من گرفته بود. ولی چون بچه میخاستم باید میخوردم تحمل میکردم ولی حالا دوباره هم ن روزها تکرار شده دقیقه ۱۰ ساله اقدامم برای دومی ولی خب انکاری خدا دوست داره منو عذاب بده بعدش بچه بده .قربون بزرگیش برم که هیچ کارش بی حکمت نیست 

خدا رو ب برگ درختانش ، ب ریگ بیابانش، به سنگ رودخانه هایش ، به کوه های بلند قامتش ، قسم میدم که هر چه زودتر طعم شیرین مادر شدن رو بچشی .همینجا اعلام کنی بگی  ک مامان شدی ، انشاءالله خدا ب همه اولاد سالم و صالح بده .

متاهل💍  شیرین ترین ثمره زندگیم فرزندم ❤️
منم شش ساله منتظرم.مورفولوژی همسرم مشکل داره..جدیدا خودمم ضعیف شدم.ماه پیش گفتم همینطوری برم یه سونو ...

تو همین تاپیک یه معجون برا آقایون و یه جوشانده برا خانوما گفتم سه ماه انجام بده انشاالله نتیجه میگیری 

2706