2733
2734
ان شالله ک مامان شدیییی خبرشو فقط به من بدیاا چون شوهر منم عمل کرده خیلی نگرانم ک بعد عمل چند ماه ط ...

سلام عزیزم

من متاسفانه امروز پریود شدم🥺

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
سلام عزیزم من متاسفانه امروز پریود شدم🥺

سلام

مرسی ک یادت بود بهم بگی

همونم جای شکر داره

شکر کن که سالمی و عقب نیافتادی و نیاز ب امپول نیست

من تنها چیزی ک ارومم میکنه این روزا همینه

ولی بهش بگو بره ازمایش بده حتما

شاید نیازه دوز قرص و بیشتر کنه

ما یکشنبه میریم ازمایش

چهارشنبه مطب

بهت خبر میدم اگر از قرصا نتیجه گرفته بودیم بگم تو ام بخری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرسی ک یادت بود بهم بگی همونم جای شکر داره شکر کن که سالمی و عقب نیافتادی و نیاز ب امپول نیس ...

خواهش میکنم گلم انشالله که زود باردار بشی عزیزم

دکتر برا شوهرم خیلی دارو تقویتی تجویز کرد ولی کمتر از یکماه از داروها استفاده کرد و اصلا همکاری نمیکنه باهام

ولی این ماه حتما باید ازمایش بده

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
خواهش میکنم گلم انشالله که زود باردار بشی عزیزم دکتر برا شوهرم خیلی دارو تقویتی تجویز کرد ولی کمتر ...

ان شالله تو ام زودی باردار بشی

یکم گریه کن پیشش و درونت و نشون بده بهش ک دلت بچه میخاد تا اون حداقل اینجوری راضی بشه

2728