2733
2739
من میخام قرص مصرف کنم برم بیمارستان نمیفهمن؟

دیوونه ای؟ ۱۸ هفتته.. میمیری اگه قرص بخوری!

اونو دیگه نمیشه سقط کرد

سوای اینکه مخالفم اصلا خطرناکه و اونم دیگه فقط نطفه نیس کاملا یه بچه ست که داری می کشیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاترین ظلم درحق انسان منع از حیاته.کشتنشه.اونم انقدربی پناه وبی گناه. مگه ۱۸سالگی بده برابچه دارش ...

کنجکاو شدم چطوری یکی ۱۱ ماهه اس اون یکی ۸ ماهه تو راه

یه دختر دارم تا نداره
2731
خب حالا به دلایلی که نمیتونم بگم  فقط میخام بدونم بیمارستان قبول میکنه یاچون خودم سقط کردم قبول ...

عزیزم الان دیگه سقطش خیلی سخته. خدای نکرده قرص میخوری بچه سقط هم نمیشه ولی ناقص میشه یا مریض میشه نکن. دلیلت هر چی هم که باشه قابل توجیه نیست

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

اها واستادی رفتی انومالی جنسیترفهمیدی حالا نمیخوایش اره

حتما دخترم هست😐

متاسفم همین

خب لااقل ۴ ۵ هفته سقط میکردی

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2740

دارم گریه میکنم واسه اون بچه ی مظلوم 

هم ناراحتم از اینکه قراره بیاد تو زندگی که پر از تنش و ناراحتیه و یک مادر کم سن و سال 

هم بچه ای که خیلیا حسرتشو دارن و الان یه انسان کامله

کاش سفت و سخت جلوگیری میکردی 

کاش شده با شوهرت رابطه نداشتی تا یه بچه تشکیل نشه

هر دو مقصرین دلم بحال اون بچه میسوزه

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

متاسفانه دیشب فهمیدم ک یکی از اقوام دورمون باردار هست اونم دوقلو و مشکل خیلی حاد داره با شوهرش والان هم قهرع خیلی ناراحت شدم واسه بچهایی ک قراره پا بذار تو زندگی اینا و هر روز تو تنش و بحث وجدل زندگی کنه. الان من نمیدونم زندگیت چطوره و چ مشکلی داری اما برو پیش یه مشاور مشکلت رو بگو اون خیلی کمکت میکنه زندگیت رو درست کنه اما یه بچه بیگناه رو نکش چون فرقی با یه قاتل نداری 

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
من میخام قرص مصرف کنم برم بیمارستان نمیفهمن؟

دلت میاد بچه است گناه داره سقط نکن خداقهرش میگیره

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
اگه بری سنوگرافی جنسیتش رو بهت میگن😔 یعنی الان میتونی بفهمی اون دختره یا پسر تا حالا به کشتن بچه ...

وااای چقدر خوب گفتین. مو به تنم راست شد. اشکم دراومد.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.