2733
2734
مادر،دلم نمیادمادر صدات کنم. خوشی زده زیردلت. دوستان گفتن چرازودتر اقدام نکردی از زمان انعقادنطفه ...

نمیتونم نگهش دارم برای خودمم سخته مجبورم ۱۸ سالمه و ی بچه یک ساله دارم و یه شوهر احمق که هر روز دعوا داریم باهم اگ ی بچه دیگ بیارم ب اونم ظلم کردم

خب حالا به دلایلی که نمیتونم بگم  فقط میخام بدونم بیمارستان قبول میکنه یاچون خودم سقط کردم قبول ...

مطمعنی اسیب دیده؟

اگه اسیب دیده باشه بله حتما برو بیمارستان کمکت میکنن فقط هیچی گردن نگیر بگو یهو اینجوری شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر،دلم نمیادمادر صدات کنم. خوشی زده زیردلت. دوستان گفتن چرازودتر اقدام نکردی از زمان انعقادنطفه ...

عزیزم هیچکس تشویق ب سقط نمیکنه شما هم بجای عذاب وجدان و روضه خوانی ی سر برو مناطق محروم و کودکان پرورشگاهی و آزار دیده رو ببین ادرس والدینشونو بگیر و برو مدال افتخار گردنشون بنداز ک بقول خودتون ی فرد بیگناه و معصوم رو دنیا اوردن خوب بدبختش کردن!

گناه ایشون قبل از سقط بیفکری و بارداریه ک ب وضعیتش اگاهه ولی حواسش نیس و باردار میشه!

وگرنه خیلی وقتا سقط گناهشکمتر از بدنیا اوردنه

2731
نمیتونم نگهش دارم برای خودمم سخته مجبورم ۱۸ سالمه و ی بچه یک ساله دارم و یه شوهر احمق که هر روز دعوا ...

بالاترین ظلم درحق انسان منع از حیاته.کشتنشه.اونم انقدربی پناه وبی گناه.

مگه ۱۸سالگی بده برابچه دارشدن.خیلی هم خوب شماکه تجربش داری.

منم بچه ۱۱ماهه دارم ویه توراهی ۸ماهه.

شمابیامشکلت وباهمسرت کم کم حل کن.نه اینکه خودت درگیرخون پاکی کنی که زندگیت وبدتر کنه

گول شیطان ونخور خواهرم استغفارکن

نمیفهمن  قرص استفاده کردم؟😐

عزیزم سقط زمان خاصی داره از ۸ هفتگی ب بعد ب این اسونیا سقط نمیشه شما اول باید مطمعن باشید بعد برید بیمارستان، بنظرم سونو برو بعد دکترت لازم باشه میفرسته کورتاژ بفهمنم کاری نمیتونن بکنن فقط جون شمارو نجات میدن ولی شما نباید بگی کار خودته بذاری کارشونو بکنن

عزیزم هیچکس تشویق ب سقط نمیکنه شما هم بجای عذاب وجدان و روضه خوانی ی سر برو مناطق محروم و کودکان پرو ...

کسی که نگاهش عالم ماده هست درحدعالم ماده برخوردمیکنه.

ولی کسی که نگاهش فرای عالم ماده میگرده،ابتلائات وهم باورداره.قدرت وحکمت خدارو هم باورداره.

همه اونهایی که گفتی درمسیررشدخودشون هستن وبنده خدا

ازتوهمون پرورشگاه استعدادهای ناب میان بیرون.

مامجوزقتل هیچ انسانی نداریم.

راهنمایی دلگرمی خودش تشویق سقطه

مثلاهمین جمله آخرشما.

گناه سقط کمتراز بدنیاآوردن!!!!

باکدوم منطقی درمورد بنده خدا گناه قتل نفس بی گناه وتوجیه میکنی؟!!!

کسی که نگاهش عالم ماده هست درحدعالم ماده برخوردمیکنه. ولی کسی که نگاهش فرای عالم ماده میگرده،ابتلائ ...

مشکل شما اینه دنیا رو تک بعدی میبینید و مسئولیت و تبعات رفتار خودتون رو گردن ماوراء میندازید و احساس ارامش و سبک بالی میکنید تا گناهتون یادتون بره، عزیزم پرورشگاه ک فقط استعداد پروش نمیده ،حسرت و دلشکستگیشونم هست، خیلی بچه ها روزگارشون از پرورشگاهی ها هم سختره هر روز و شب شاهد دعوا و کتک کاری و فساد پدر مادرشونن و زجر میکشن ولی شما فقط قد کشیدنشون رو تبارک الله میگید!

کودکان کار کودکان معتاد خیابانی کودکان بی گناهی ک ک سهمشون از دنیا ی سطل آشغال پره!

توجیح جناب عالی در مورد علت خلقت چنین افرادی چیه؟

ایا همه فرصت رشد دارن؟

ایا انصاف در مورد همه یکیه؟

مسلما خیر!

وقتی شرایطش رو نداری مهمون دعوت میکنی؟

مسلما خیر!

مهمونی ک دعوت شده انتظار داره شما با حوصله بری استقبالش و در حد توانت براش کم نذاری ولی شمایی ک اثاثت وسط کوچس حوله خودتم نداری تکلیف یساعت بعدت هم مشخص نیس چطور میتونی کارت دعوت برای مهمونت بفرستی و بگی خدا کریمه؟؟؟؟

خدا کریمه ولی مسلما بندش عقل نداره🤦‍♀️وجدان نداره خائنه و....

2740

سلام عزیزم خواهر من ماما هست هرسوالی داشتین ازش بپرسین توی دایرکت پیجش اگر هم اینیستا ندارین میتونین توی اپلیکیشن مشورپ ازش بپرسین.

توی گوگل بزنین مشورپ میاره براتون.

اگر بقایا هم داشتین بهتون دارو میده دفع بشن.

اسمش فریبارحیمی هست

اینم پیجش fariba.rahimi.midwife@

مشکل شما اینه دنیا رو تک بعدی میبینید و مسئولیت و تبعات رفتار خودتون رو گردن ماوراء میندازید و احساس ...

اول سلام عزیزم😉

یکم اروم باش گلم😅💜

میگم تا حالا کسی رو دیدی که تو زندگیش هیچ مشکلی نداشته باشه؟؟؟

تا حالا کسی رو دیدی هیچ بدبختی نداشته باشه

حتی پولدار ترین ادما هم رنج دادند

درد دارند

اگه یکم دقت کنی میبینی کلا ذات دنیا همینه انگار

فکر میکنم همه اینو قبول دارن که همه سختی دارن

و نمیشه کسی رو پیدا کرد که سختی نداشته باشه

خب پس هر کودکی که متولد میشه با رنج و درد قراره مواجه بشه

خب پس ما باید همه رو بکشیم؟؟؟؟؟😬

ایا این استدلالی برای کشتن ادما هست...

فرص کن من یه رئیس شرکت هستم و کلی زیر دست دارم

بعد تموم این زیر دستارو بهشون کم پول میدم و هر روز سرشون کلاه میزارم تا پول بیشتری گیرم بیاد

بعد به نطرت من میتونم برم تموم کسایی که خیلی اذیت میشن تو زندگی شون رو بکشم؟؟؟

و بعد بگم گناه قتل ،کمتر از اینکه من ادما رو بدبخت کنم؟

هر رنجی راه حلی داره

اون رییس شرکت باید بره مشکلش رو درست کنه و حقوق بیشتری بده تا اونا رو بدبخت نکنه

نه اینکه بکشه اونا رو و بعد بگه راحتشون کردم!

یه مادر تا وقتی که کودکی به وجود نیامده میتونه تصمیم بگیره و براش برنامه ریزی کنه

ولی وقتی سلول او متولد شد

دیگه توی همین دنیاست و حق حیات داره

نمیتونیم بکشیمش به بهونه ی اینکه بدبخت نشه

۱۸

اگه بری سنوگرافی جنسیتش رو بهت میگن😔

یعنی الان میتونی بفهمی اون دختره یا پسر

تا حالا به کشتن بچه ی اولیت فکر کردی؟؟

مثلابهش قرص بدی تا بمیره

مشکلاتت اونقدر هست که بچه اولیت رو بکشی؟؟؟

فرق بچه ی اولت با دومت رو میشه بهم بگی

بزار من برات بگم

بچه اولیت حق دفاع از خودشو داره

اما دومی نداره

حتی نمیتونه گریه کنه که مامان منو نکش

بچه ی اولیت به غیر از مامانش کلی ادما ی دیگه داره که میتونه بهشون پناه بیاره

اما بچه دومیت فقط فقط تو رو داره

بچه اولیت رو میبینی،صداشو میشنوی

اما دومی رو نمیبینی ،صداشو نمیشنوی(گرچه او صداتو میشنوه،میدونه قصد کشتنشو داری؟؟؟)

بچه اولیت بزرگ تره و بچه دومیت کوچک تره

و هردو ی اونها جان دارند

و در این دنیا هستند گرچه دومیت مظلوم تر هست

حالا بهم بگو اگه مشکلاتت اینقدر زیاده چرا هر دوشون رو نمیکشی؟؟؟

یا چرا اولی رو نمیکشی؟

نمیتونم نگهش دارم برای خودمم سخته مجبورم ۱۸ سالمه و ی بچه یک ساله دارم و یه شوهر احمق که هر روز دعوا ...

من شوهرم احمق نیست

اما هر هفته کلاس میرم تا خودسازی کنم و مشکلاتم رو حل کنم

از دعوا های پی در پی رسیدم به یه زندگی فوق العاده عاشقانه

هر روز و هرشب روی رفتارام کار کردم

و الان یه زندگی عااالی دارم

قبلا فکر میکردم شوهرم احمقه ولی تازه فهمیدم قبلا خودم احمق بودم😅 و مسبب همه ی دعوا ها و حالا که سر عقل اومدم

و خودمو و کارهامو درست کردم همه چی خوب شده

وقتی بچه ی اولمو به دنیا اوردم ۱۸ سالم بود 

مثل تو

فکر نمیکنم اوصاع مالی تون هم از ما بدتر باشه😂

اگه میخوای با این بهونه ها بچه تو بکشی باید بگم

یه روزی خواهی فهمید که کل زندگیتو ،بچه هاتو ،همسرتو نابود کردی و همه ی این ها رو میتونستی به راحتی مدیریت کنی و حل کنی

ولی اینکار رو نکردی

و می مونی با یه دنیا حسرت و اه و ندامت

و اشکی که هیچ کدوم از درد هاتو تسکین نمیده

بچه ب اون بزرگی رو چطور میخایی بکشی؟چرا هفته های ۵ ۶ ک قلب نداشت این کارو نکردی؟

خانوم گلی خیلی خوبه که در برابر قتل واکنش نشون میدی، اما عزیزم سقط تو  ۵، ۶ هم گناهه و حرام، حتی اگر قلبش تشکیل نشده باشه، سقط از زمان انعقاد نطفه حرامه

اول سلام عزیزم😉 یکم اروم باش گلم😅💜 میگم تا حالا کسی رو دیدی که تو زندگیش هیچ مشکلی نداشته باشه؟ ...

🌹عزیزم من هزار بار میگم موافق سقط نیستم ولی وقتی ی نفر در توانش نمیبینه ک بتونه پدر و مادری کنه نباید سهل انگاری کنه یا با ی توکل بخدا کسی رو دعوت کنه ب رنج!

ممنون ک وقت گذاشتی و سعی کردی توضیح بدی ولی مثالی ک شما زدید با شرایطی ک بنده متصورم خیلی تفاوت داره و اصلا قابل قیاس نیس، رییس و کارمند نمیتونه توصیفی از والیدن و فرزند باشه وظایف رابطشون و مسئولیتشون فرق میکنه...

ولی اگه با مثال خودتون بخوام توضیح بدم مثل این میمونه ک من بخوام رییس بشم و زیر دست داشته باشم بی اینکه شغلی داشته باشم!

من بخوام رییس باشم و کارمند استخدام کنم مقاصدمو پیش ببرم بی اینکه بفکر حقوق و مزایا و مسئولیتهام باشم!

عایا کارمند من احساس فریب خوردگی نمیکنه؟

هیچکس در این زندگی نبوده ک طعم رنج رو نچشیده باشه ظلم ندیده باشه کمبود نداشته باشه ولی حداقل هایی بایرگد محیا باشن ،رییسی ک حداقل حقوق مصوب کارگر رو نده میشه ازش شکایت و پیگیری کرد چ برسه رییسی ک عملا کلاهبردار و دروغگو و بی مسئولیت از اب دربیاد!

بعضی افراد واقعا شرایط روحی و مالی لازم رو برای فرزند اوری ندارن لطفا ما هم زخمی روی دردشون نباشیم گناهش پای خودشه تو وضعیتش قرار نداریم ک بفهمیم چرا ب این تصمیم رسیده مسلما براش عزیز و با ارزشتر از من و شماست ولی ببین چقدر تحت فشاره و خودشو مسئول میبینه ک جونشو بخطر میندازه...

بله اگر توان کمک دارید و فکر میکنید مشکلش حاد نیس و حل شدنیه بسم الله بفرمایید کمک ولی اگه شرایطش رو درک نمیکنید پای اتش جهنم رو وسط نکشید این بنده خدا اندازه کافی بهش سخت میگذره...