2737
2739
عنوان

شهر شیان چین.. معروف شده ب شهر زامبی

| مشاهده متن کامل بحث + 3006 بازدید | 116 پست
من خودم اعتقاد دارم ب امام زمان منجی.موعود و اینک خداهست ولی من جامع توضیح دادم بچم نیستم و میدونم ت ...

شما به چشم دیدین چین غلات ذخیره میکنه؟ 

از دنیای سیاست بی خبرین؟ 

رئیس جمهور برزیل فوق تخصص داره؟ بطور پیشرفته تحقیق کرده رو افرادی که واکسن زدن؟ 

فقط خبرش درز نکرده بود وگرنه خودت فکر کن مگه میشه یه کشوری ذخیره مواد غذایی اساسی نداشته باشه اونم و ...

منم میدونم الان عصر. تکنولوژیه اما غلات نصف دنیا؟؟؟ یا بعد کرونا باز بگن؟ خب طبیعتا این اومیکرون و جدیدیم خودشون ساختن کلا این دسیسه جهانیه ما چیزی خبرنداریم 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما به چشم دیدین چین غلات ذخیره میکنه؟  از دنیای سیاست بی خبرین؟  رئیس جمهور برزیل فوق ت ...

اولا خود چین تایید کرده واسه غلات 

دوما فکرمیکنم شما بیخبرین چون من دلایلی اوردم ک همه دیدن و سعی در اثبات چیزی ندارم

سوم فرضیه هامو گفتم ک اینم شاملش میشد و کسی مث رئیس جمهور ی کشور هیچوقت خودشو احمق نمیکنه ی حرف دری وری بزنه ک سند نداشته باشه

چهارم دارم خودم دوربرمو میبینم وقتی واکسن زدن زنای حامله ای ک ن یکی ن دوتا زیاد سقط داشتن و حتی دخترخاله های خودم چقد مریض یاضعیف تر شدن و... 

پسر خاله من کوچیکه شنید انقدر گریه کرد که نگو

اره من مبچه بودم زیاد میترسیدم الانم چون عصر تکنولوژی گفتم ممکن نیست همچین چیزی ب احتمال زیاد بیاد ولی همین مریضیای ویروسی هست

2731
عزیزم زیاد فیلم دیدی 🥴😂😂

اره زیاد فیلم دیدم و اینک دلایلی جز فیلمم بود و سعی در اثبات ندارم فق یافته های خودمو ب اشتراک گزاشتم 

اولا خود چین تایید کرده واسه غلات  دوما فکرمیکنم شما بیخبرین چون من دلایلی اوردم ک همه دیدن و ...

واقعا همچین رئیس جمهوری ندیدین؟

لینک خبر تایید چین رو از یه خبرگزاری معتبر زبان اصلی برا من بفرستین

سلام اسی جان... هر چیزی بعید نیست... شاید هم باشه 

بله احتمال 50درصده منم چیزی اثبات نکردم البته خیلیا میان ب شوخی. میگیرن و چرت میگن و... من فق یافته هامو ب اشتراک گزاشتم 

2738
واقعا همچین رئیس جمهوری ندیدین؟ لینک خبر تایید چین رو از یه خبرگزاری معتبر زبان اصلی برا من بفرستین

من بیکارنیستم لینک پیدا کنم برای شما خودتون میتونین دراین رابطه تحقیق کنین... بعدم ن چنین رئیس جمهوری ندیدم با ی بیماری یا فاجعه شوخی. کنه اونم ت وبحبوحه ی مریضی بعدم من ب بقیه جواب دادم میتونین بخونین جای جبهه گرفتن 

من ک خیلی وقته گفتم😐😑کسی گوش نمیدع

میدونی همچین چیزی ممکنه. بیاد یا نیاد منم گفتم چطوری راه ورودش ب انسانه و... اما ی سری قبول نمیکنن انگاری من ازخودم درمیارم همین کروما قبلش چقد فیلم ساختن و نقاط اشتراکشون ویروس و انگل. یا خفاش و قورباغه و.. بوده بی دلیل ک نمیسازن فیلمی رو کلی پشتش سیاسته و...