2737
2739
عنوان

چالش پیام به شوهر_دوست+اسکرین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3243 بازدید | 141 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی اهنگ میخونه از ترسش پشت تلفن منم قط کردم😂

😂😂😂

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731

😔😂بنده سینگل به گورم 

ولی با بابام از این شوخیا زیاد میکنم 

یبار گفتم بابا افتاد گفت چی افتاد 

گفتم مهرت به دلم 😑😑🤣🤣

😔😂😂یه پس کله ای نوش جان کردیم

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم
بازم با داییم گذاشتم مثل دیروز تنها کسی که ۲۴ ساعت ان😬😬😬😬

جرررررررررررر🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم
2740
بازم با داییم گذاشتم مثل دیروز تنها کسی که ۲۴ ساعت ان😬😬😬😬

🤣🤣🤣🤣چه عصبانی شد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706