2737
2739
عنوان

مسخره ترین چیزی که کسی تا به حال ب خاطرش باهات بحث کرده چی بوده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزای عقیدتی ک فقط ب خود طرف مربوطع یا نوع پوشش و چیرایی ک حق ی زنع

چه طوری(ه) ها رو (ع)مینویسی!؟😅

مغزم رگ به رگ شد یه لحظه خواستم امتحان کنم🤣🤕

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2731

سره تلفظ مورخ و مورخ 🤣🤣

دختر داییم میگفت مورخ 

من میگفتم مُوَرِخ میگفت اشتباه میگی 🥲🥲

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔
 چه طوری(ه) ها رو (ع)مینویسی!؟😅 مغزم رگ به رگ شد یه لحظه خواستم امتحان کنم🤣🤕

همونقد ک برا تو سختع برا من راحتع دیگ بیب

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سر ظرف نخریده و نبرده از مغازه خواهرشوهر که خانوادگی گفتن بردی پولش ندادی اخرش فهمیدن نبردم مثل چی ...

چطور متوجه شدن.این جور مواقع اینقدر حالم خراب میشه که حتی بعد اینکه ضایع میشن حالم خوب نمیشه دیگه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2738

من یه استوری گزاشتم چون خانوادگی بود نمیخواستم یکی از دوستام ببینه اونو هاید کردم بعد چون پیجم هایلایت داشت انگار اومده دیده عه هایلایت های پیجم برای اون نمیاد فهمیده پنهاش کردم سر اون با من دعوا میکرد 

گفتم پیج خودمه خب نمیخواستم شاید ببینی ینی چی دعوا کرد چند ماه باهام قهر کرد تا همین لحظه قانع نشدم خب طرف صلاح دیده ب تو چه

(((فمنیسمممم )))عضو گروه رز  💙وزن شروع 73💙 وزن هدف ۶۸💙هدف نهایی ۶۵💙
اقا من دوس دارم توهین کنم کار زشت انجام بدم تو چی میگی؟

خواهش میکنم ازت ک دعوا نکنید وپی ماجرا رو نگیر.لطفا♥️🎈🥀

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
2706