2703
2553

من بگم !!

عروس خاله مسخره م اوایل کرونا میگفتم اخبار گف تعداد کرونایی ها ۱۰۰تا اون میگف ن ۱۳۰ تا گفتن گفتم تو گوشی هم خوندم همین تعداد میگفت ن ۱۳۰تا 

گفتم حالا چ فرقی داره اصن ۱۰۰۰ تا دیگه یکی ب دو کردن نداره

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..

چیزای عقیدتی ک فقط ب خود طرف مربوطع یا نوع پوشش و چیرایی ک حق ی زنع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همین دیشب تو سایت 

یه جوک گذاشتم یکی میگفت نشونه شعور و شخصیتته 

یا به یکی گفتم با یه ادمهای خاصی ابم تو یه جوب نمیره 

گفت خودت معیار پاکی ادم ها ندون 

منم گفتم باشه از این به بعد تو رو معیار قرار میدم😂

2714

شوهرم میگفت چرا ناخنات رو میکاری

باز هم شوهرم میگفت چرا با خواهرای من گرم نیستی تنهایی بری خونه هاش

باز هم شوهرم میگفت چرا زنگ میزنی مامانت زیاد حرف میزنی!ولی به مامان من هفته ایی یکی دوبار میزنی

گل دختر نازم آرامش

حق و حقوق طبيعي. زنها 😐باورم نميشه يك زن حق و حقوق طبيعيشو قبول نداشته باشه و بامن بخاطرش بخث كنه و بگه تو ترويج بي عفتي و بي حيايي ميكني...خداشفاشون بده واقعا

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
شوهرم میگفت چرا ناخنات رو میکاری باز هم شوهرم میگفت چرا با خواهرای من گرم نیستی تنهایی بری خونه هاش ...

اگه جات بودم جوابام به ترتیب:

1. دوست دارم

۲.دوست ندارم

۳.مامانمو بیشتر از مامانت دوست دارم😂

حقیقته دیگه اقا اصلا باید خیلی دور از جامعه باشی تا انتظار داشته باشی یکی با مادرشوهرش یا اصلا هرکی دیگه مثل مامان خودش رفتار کنه ، یعنی قدرت تفکیک اینا ازهم وجود نداره؟

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

اینجا با یه نفر بحث کردم

طرف تاپیک زده بود که دوس پسرم هفته بعد میاد خواستگاری و بهم گفته ر ا ب ط ه میخواد حالا من چیکار کنم

منم گفتم گناهه قانعش کن بعد از عقد

استارتر گفت خودمم نظرم همینه ولی اون اصرار میکنه

یه نفر ریپ زد که چقد عقب مونده هستی الان دیگه همه ر ا ب ط ه دارن و طبیعیه و یه نیازه و کسی که نمیخواد ازدواج کنه نباید ر ا ب ط ه داشته باشه؟

گفتم اعتقاد من اینه که قبل محرمیت گناهه اگه مخالفی ریپ نزن ولی اون همچنان ریپ میزد معلوم الحال بود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706