2737
2739

سلام. صبح سرد زمستونیتون بخیر

شما همه بچه هاتون رو واقعا یک اندازه دوست دارید؟ 

من خودم یه  بچه دارم یه برادر هم دارم به همین خاطر اصلا نمیتونم قضاوت کنم که آدم ممکنه از نزدیکانش مثل بچه یا خواهر برادر یکیشون رو بیشتر دوست داشته باشه یا نه

تو اطرافیانم چند نفری خیلی واضح خودشون گفتن که مثلا بچه اول یا دوممون رو بیشتر دوست داریم اما اکثرا میگن همه رو به یه اندازه دوست داریم 

شما نظرتون چیه؟

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید

فقط توروخدا حالا اگه به هردلیلی یه بچه تون رو بیشتر دوست دارید سعی کنید در رفتار و برخوردتون  در محبت کردنتون در میزان کمکهای مالی یا غیر مالی بهشون و خیلی موارد دیگه مساوات رو رعایت کنید . این احساس کمتر دوست داشته شدن خیلی تو  بچه ها احساس سرخوردگی ایجاد میکنه و آسیب زاست حتی اگه بزرگ شده باشن

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا همشون رو به یه اندازه دوست دارم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

هر دوتاشو به یه اندازه دوس دارم 😍😍

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2738
فعلا همشون رو به یه اندازه دوست دارم

شما چهارمی رو بارداری؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

من یه دختر ۱۴ ساله دارم

یه پسر ۴ ساله

یکیم باردارم

هیچ وقت توی دوست داشتنشون به شک نیوفتادم

هرسه تاشونو یه اندازه.  بی نهایت دوست دارم

نمیخوام توهین کنم ولی ادم نباید توی دوست داشتن بچش به شک بیوفته یا بینشون فرق بزاره

زندگی با سختیاش قشنگه

ببین به حرف میگن چون از رو کارایی که انجام میدن قضاوت میکنن مثلا من چند وقت پیشتر دختر دومو به ظاهر دوست داشتم چرا چون بهش شیر میدادم خوب این رو روان آدم تاثیر میذاره هم کوچیک بود لج نمی‌کرد برعکس دختر اولم تو سن لج کردن بود و خیلی اذیت میشدم ولی حاضر نبودم مریض بشه یا اذیت بشه ولی الان از شیر گرفتم و اونم اومده تو سن لج کردن الان دوتاشون رو به یه اندازه دوست دارم 

🥰😍
2706