2733
2734
عنوان

کسایی که تجربه خوابگاه دارند

169 بازدید | 12 پست

از دیروز که شنیدم دانشگاه حضوری شده استرس خوابگاه گرفتم به نظرتون خوابگاه دولتی خوبه یا غیر دولتی و اینکه اگه تجربه ای دارید بگید من خودم چون رو غذا حساسم شنیدم باید حتما غذای اونجارو بخوری و نمیتونی از بیرون سفارش بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هم دولتیشو رفتم هم غیر دولتی 

دولتی ک بودیم از شهرم دور بودیم ولی غذا از بیرونم سفارش میدادیم گاهی اوقات مشکلی نبود ک حالا شاید بعضی خوابگاه ها این اجازه رو ندن...

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...

من دولتی رفتم. غذا میتونی هم خودت بپزی هم سفارش بدی. هر اتاقی یخچال داره... غذاهای خود خوابگاهم بد نبود. نظافتم خب نظافت اتاق که با خودتونه ولی نظافت آشپزخونه و راهرو و دستشویی خوب بود. البته من 15 سال پیش خوابگاه میرفتم

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید.. 
2740

وای دوران خوابگاه من بهترین دورانم بود البته منم 12 سال پیش دانشجو بودم

غذا خودمون درست میکردیم نظافت اتاق هم با خودمون بود فقط سالن و سرویس و آشپزخونه با نظافت چی بود

البته خصوصیا خوب نظافتشون بهتره و خلوت ترن

غیردولتی چی از نظر نظافت چی

زیاد فرقی نداشتن

تفاوتشون این بود ک اون غیر دولتیه وسط شهر بود اون دولتی بغل دانشگاه..از نظر نظافتم چنتا خانم شیفتی میومدن هر روز میشستن و تر تمیز میکردن محوطه و آشپزخونه و سرویس بهداشتی و سالنا رو

بچها فقط بعضیاشون ک خیلی تنبل بودن کثیف میکردن زود ک این دیگه برمیگرده ب فرهنگ و ادب هر فردی ....

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...