2733
2734
عنوان

کسی بیداره؟ بیاین

76 بازدید | 9 پست

ب نظرتون با اومدن او میکرون به ایران ترم جدید دانشگاها حضوریه یا مجازی؟واسه کدوم آماده باشیم؟

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)

فعلا که حضوریه همیشه آدم باید خودشو برای هرچیزی آماده کنه چه حضوری باشه چه مجازی درسا باید خونده بشه و اماده باشیم که غافلگیر نشیم

آنچه که مرا نکشد ،  قوی ترم میسازد🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که حضوریه همیشه آدم باید خودشو برای هرچیزی آماده کنه چه حضوری باشه چه مجازی درسا باید خونده بشه ...

اره اتفاقا با مجازی مسئولیت بیشتره

از لحاظ خرید میگم بخریم نخریم 😂

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)
2731
دقیقا متاسفانه مجازی واقعا بد بوده💔 خرید چی؟

مقنعه و مانتوی مناسب دانشگاه 😂

مانتوهایی که الان دارم اصلا مناسب دانشگاه نیست

مقنعه و مانتوی مناسب دانشگاه 😂 مانتوهایی که الان دارم اصلا مناسب دانشگاه نیست

وای آره به نظرم بخری بهتره اگه مانتوی سیاه مشکی بلند و شلوار گشاد حالا هرچی داشته باشی با مقنعه اوکیه ولی اگه از نظرت مناسب نیست سفارش بده به نظرم برای هر چیزی خودتو آماده کردی اینجور من که امروز میرم میگیرمشون😊

آنچه که مرا نکشد ،  قوی ترم میسازد🌻
2738
وای آره به نظرم بخری بهتره اگه مانتوی سیاه مشکی بلند و شلوار گشاد حالا هرچی داشته باشی با مقنعه اوکی ...

اره منم باید بگیرم مخصوصا مقنعه

دو ساله مقنعه نخریدم 

مبارکت باشه عزیزم 😍🍃