2737
2739
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 88 پست
میدونم دیگه عادتش شده ولی خیلی بهش وابسته ام

درسته سخته  ولی عاقلانه رفتار کن از این شوهر در نمیاد. ان شاالله خدا بخت بهتری سر راهت قرار میده

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نميدونم چي بگم فقط خودتو نجات بده اون دختره از زندگيت بيرون نميره ؛ چرا جدا شده بودن اونا ك الان باز ...

دختره ولش کرده رفته 

باز سر و کله اش پیدا شده 

بنظرم اگه نامزد من پیگیر نبود اون برنمیگشت 

2728
برام دعا کن دلم ازش سرد بشه و بزارمش کنار  یادش میفتم قلبم تیر میکشه

انشالله که دلت هم کنده میشه ازش، ببین باشناختی که الان ازش داری دست خودته زودترفراموش کردنش، کلا کات کن باهاش، بهش فکرنکن وذهنت روبااین آروم کن که خودم رونجات دادم،خودت رو سرگرم ومشغول کن هرکاری که میتونی وبلدی حتی ورزش کردن، همش تلقین کن همچین آدمی وجودنداشته ونداره، دوستش داشتی وسخته امادوست داشتنت اشتباه بوده چون دلیل محکم ومنطقی داری دلت رو زودترمیتونی آروم کنی، درنهایت بگوخدادوستم داشته که هنوز توزندگیش نرفته خودش به زبون اومدومنکرنشد بایادخدا دلت هم آروم میگیره

2738
چشم نامزدت دنبال اونه هنوز ؛ تو ب دختره پيام دادي ؟ يا خودش ؟ 

اگه چشمش دنبالش نبود که نمیبردش خرید 

من بهش پیام دادم که خیلی ارزون و بدبختی که برا یه لباس دوباره اومدی سمت این 

اگه چشمش دنبالش نبود که نمیبردش خرید  من بهش پیام دادم که خیلی ارزون و بدبختی که برا یه لباس د ...

نامزد يعني چي تو شهر شما ؟ اسمش رفته تو شناسنامت ؟ اگه نرفته واس حرف مردم خودتو داغون نكن ؛ مامان بابات پشتت هستن ؟ 

ینی تو دوران دوستی خیلی خیانت کرد تازه یبارم نه،خیلی!! و شما حاضر ب نامزدی با ایشون شدین🙂همون بار ...

آخه اونموقع ها بهم ثابت نشده بود و خودشم زیر بار نمیرفت 

چجوری بزارمش کنار که کمتر اذیت بشم؟ 

نامزد يعني چي تو شهر شما ؟ اسمش رفته تو شناسنامت ؟ اگه نرفته واس حرف مردم خودتو داغون نكن ؛ مامان با ...

نه عقد نکردیم 

ما تهرانیم عزیزم 

مامان بابام اینو گذاشتن به اختیار خودم 

2706