2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 88 پست

فقط بگم خاک برسر اون دختره 

زنیکه خونه خراب کن

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزارش کنار 

الان یه چند ماه افسرده میشی یه عمر راحت 

اگه باهاش ازدواج کنی بدبخت میشی 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
چجوری تحمل کنم؟  هم دوسش دارم هم ازدواج دوممه  از کارایی که میکنه پشیمونم نیست ۶ مترم زب ...

واقعا برام عجیبه، ازدواج دومته اما اینقدر خام بازی درمیاری

شما که از دخترای کم تجربه باید عاقل تر و پخته تر باشی

معلومه که باید بزاریش کنار

شگفتا

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2731
چجوری بزارمش کنار که کمتر عذاب بکشم؟ 

ب این فکر کن عذابی ک الان میکشی  از عذابی ک بعدها  با زندگی با این ادم خواهی کشید خیلی کمتره فقط خودتو نجات بده یاد بدیاش بیفت زندگی مشترک یعنی ب هم آرامش بدین مطمعنا این زندگی ای نیست ک تا اخر عمر میخوای

کاش فقط  یه بار بود  دلم رو چیکار کنم  علاقه ای که بعش دارم

یابایدکات کنی یا دلت رو به دلش بدی وبسازی بااین اخلاق نادرست وعلاقه داشتنت روبا علاقه داشتنهاش تقسیم کنی

2740

ببخشید رک میگم اگه خودتو ادم حساب میکردی نمیگفتی دلمو چیکار کنم یعنی اینقدر حقیره دلت که پیش همچین کسی گیره؟ شک ندارم دوحالت بیشترنداره یا هوسه یا عزت نفست پایینه. الکی به دل ربطش نده

دارم روانی میشم  بنظرتون این آدم درست بشو نیست؟

نه درس نمیشه 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
یابایدکات کنی یا دلت رو به دلش بدی وبسازی بااین اخلاق نادرست وعلاقه داشتنت روبا علاقه داشتنهاش تقسیم ...

کاش حداقل پشیمون بود از کاراش کمتر عذاب میکشیدم 

امشب بهم گفت من همینم بیخود کردی موندی

تازه به من پیام داده رابطه ی ما به خودمون مربوطه

بگو خفه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2706