2733
2734
اسی میشه یه سوال بی ربط بپرسم؟

بخواب 😐🗡🗡🗡

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=223070466]برای منم گوشتیه ولی خدایی بعضی از گوشتی هام خیلی شیک و قشنگ میشن[/QUOT دماغ من فوق گوشتی بود  پهن بودا. پهن پیش محمدی مفرد عمل کردم الان جمع کرده الامصب. خیلی خوشگل فورمش فقط ورم بره لعنتی بروز زیاد میشه بروز کم بره راحت میشم

2731
بخواب 😐🗡🗡🗡

خوابم نمیاد 😭😭😭

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
خوابم نمیاد 😭😭😭

من ک دیگه‌نمیخوابم 

الان بخوابم رفته تا ۱۲:/

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740
[QUOTE=223070466]برای منم گوشتیه ولی خدایی بعضی از گوشتی هام خیلی شیک و قشنگ میشن[/QUOT دماغ من فوق ...

یا خدا واقعا اسی بخدا قسم منم ارزومه پیش محمدی مفرد عمل کنم هر روز میرم پیجش نگاه میکنم‌نمونه کاراش میبینم‌میگم خدایا کمکم کن برم‌پیشش عمل کنم خوشبحالت دختر پیش بهترین دکتر عمل کردی 😍

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
من ک دیگه‌نمیخوابم  الان بخوابم رفته تا ۱۲:/

میخوای صبح زود بیدار شی؟

منم اش رشته دارم تویخچال فردامیخورم😁😋ولی من مسخرت نمیکنم چون خودمم مث توام نصف شب میبینی پاشدم پلو اش دوغ فلان درس میکنم

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
یا خدا واقعا اسی بخدا قسم منم ارزومه پیش محمدی مفرد عمل کنم هر روز میرم پیجش نگاه میکنم‌نمونه کاراش ...

انشالله درست میشه شاید باورت نشه منم آرزوم بود دماغمو عمل کنم. میگفتم نمیشه ولی شد

میخوای صبح زود بیدار شی؟

اره ۶ باید استارت درس و بزنم

دیگه الان بخوابم فایده نداره😐😂

اره ۶ باید استارت درس و بزنم دیگه الان بخوابم فایده نداره😐😂

دیشبم پلاس بودی تاصبح تو نی نیسایت مث من

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
انشالله درست میشه شاید باورت نشه منم آرزوم بود دماغمو عمل کنم. میگفتم نمیشه ولی شد

مبارکت باشه گل انشاالله منم یا روزی پیش دکتر مفرد عمل کنم بعد بیام تاپیک بزنم ک دماغمو عمل کردم 

2706