2737
2734

بچه ها با نامزدش هرروز میومدن نهایتا هر دوروز حتما میومدن شام هم میموندن شوهرمم خوشحال بود واسع مهمون من این مدلی دوس ندارم یا میرفتیم بیرون این ۳ نفر باهم هماهنگ بودن حتما باید میخوابیدیم شب بیرون ‌‌. هر اخر هفته .من دوس نداشتم یااین زیااد خرج مینداخت رو دستمون شوهرمم میگزفت بعد مثلا میومدیم تا دوهفته لنگ ی لوبیا عدس بودم .. شوهرم واس اینا خسیس نبود حالا صدجور بهش فهموندم رفت و امد کم کنه نمیفهمید یامیگفت باشه اما شوهرم همش میگف نیومدن ازبچه ها چ خبر و... ی بارم سر بیزون رفتن برنامه ریخته بودن من دندونم ورم کرده بود ناجور شوهرم ناراحت شد ک نمیتونیم بریم لیوان پرت کرد منم برداشتم پزت کنم تو سینک دستم عمیق برید و بخیه خورد خلاصه باهاش قهرکردم تا الان دلم تنگ شد فالوش کردم اونم فالو کرد اما انفالو زدم پشیمون شدم .. شما بودین چکارمیکردین

زندگی زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه زن و شوهر همدیگه رو انفالو میکنن؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2731

فقط بلاک،یه دونه ازین مزاحما داشتم،هیچ جوری حرف حالیش نمیشد،بلاکش کردم راحت شدم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

چون چندبار بحث کوچیک داشتیم حالا ی لحظه فک کزدم دلم ریخت قلبم تند زد . از طرفی دخترخالش دوس پسر داره هی میگفت شوهرت ک پایه س با اوناهم بریم بیرون.من بدم میومد ازاین روابط حتی حزفشو میزد خیلی بدم میومد اما نمیفهمید

زندگی زیباست
2738

چند  وقته قهری ؟الان خونه خودتی ؟

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

چ پرو شده دوستت از همون اول باید عادتشون نمی‌دادی به این رفت و آمدا

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2706