2737
2739
عنوان

بگید تاالان چرابیدارید؟!🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 84 پست

چشام داره از بی خوابی میسوزه . دخترم نمیخوابه روانمو بهم ریخته دیگه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزممم خیلیا اینجوری ان چرا بمیری خدانکنه 

شکست منو بخدا بعد چند روز هنوز دارم هق هق میزنم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
عاقبت بخیری و سلامتی هممون صلوات💗

تو کار قدرت جذب هستی؟ چطوری چیزی که میخوام رو جذب کنم یا یه شخص خاص؟

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂
2738

صبح قراره ماشین معامله کنیم از استرس خوابم نمیبره خیلی این اخلاقم بده  

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
میفهمم کاملا منم بعد دوسال برات میمیرمو فلان این حرفا اینجوری شد که هیچ یه بلاهایی بسرم داد که تو خو ...

بخونوادم گفت

تو خونه حبش شدم

خر بودم باش رابطه داشتم

جلو همه خوردم کرد

گفت من دنبالشم اون قصدش ازدواج نیس

ولی هنو عاشقشم منه خر عاشقشم به پاش افتادم نره

ولی.....

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
بخونوادم گفت تو خونه حبش شدم خر بودم باش رابطه داشتم جلو همه خوردم کرد گفت من دنبالشم اون قصدش ا ...

اصرار چیزیو درست نمیکنه اما عزیزم همه ادما تو زندگیشون یه اشتباهی میکنن خودتو سرزنش نکن خانوادت بعد یه مدت باهات خوب میشن کم کم ولی بهتر از اینه که رابطه سمی ادامه بدی اونم وقتی همچین کارو رفتاری بروز داده خدارو هم شکر کن الان رو کرد کیه شاید بعدا خیلی بدترترا میشد

اصرار چیزیو درست نمیکنه اما عزیزم همه ادما تو زندگیشون یه اشتباهی میکنن خودتو سرزنش نکن خانوادت بعد ...

ازین بدترم مگه میشع؟؟

بخدا ارزوم مرگه

خاستم تمومش کنم

اما نشد نشد باز اینجام

کاش میتونستم الان نفسمو حبس کنم و دیگه بیرونش ندم تا بمیرم

ازین بدترم مگه میشع؟؟ بخدا ارزوم مرگه خاستم تمومش کنم اما نشد نشد باز اینجام کاش میتونستم الان ن ...

از این بدتر خب معلومه که میشه نامزد من بعد دوسال یهو کلا عوض شد حتی تا جایی پیش رفت که قصد کشتن منو داشتو فقط خدا نجاتم داد ولی خیلی بلاها بسرم اومد از جمله تجاوز شکنجه آزار هزار تهدید سقط جنین خیلی فشارای جسمی و روحی روانی دیگه که نگم کلا ۳۶٠درجه رنگ عوض کرد این ادمیزاد کاش منم مثل تو شده بود به این راه میرفت نه با خالی کردن هر چی عقده و... 

از این بدتر خب معلومه که میشه نامزد من بعد دوسال یهو کلا عوض شد حتی تا جایی پیش رفت که قصد کشتن منو ...

خدا به دلت صبر بده

الان چیکار میکنی و چیشد؟؟

من حاله روحیم خوب نبود از مرگ پدرم الان حس میکنم بدتر شدم

2706