2733
2739
عنوان

التماستون میکنم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2823 بازدید | 263 پست

لبنيات نخور سوپ ورميشل هم خوب نيست براتون 

عوضش سوپ جو و بلغور گندم بخوريد 

شربت زوفا خيلي خوبه بخور حتما 

شلغم و آب هويج هم عاليه 

آب ولرم بخور تند تند انقدر كه همش بري دستشويي 

انشالله رد ميشي ازش  

خدا شفاتون بده 

گلو درد و گوش درد شدید انگار یه پرتقال تو گلوم گیر کرده ،بعد انقدر درد میکرد دیروز صبح شیر داغ داغ ف ...

خوب دقیقا مثل من بودی تاپیکام رو ببین 

فقط برو الان دیفن هیدرامین غرغره کن بعدش قورت بده بخدا آب رو آتیشه 

فردا صبح انگار نه انگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو دوز واکسن زدم ،مادرم سه دوز زده

لعنت ب وا... خدا شفاتون بدع♥

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
2731

عزیزم تو رو خدا به خودت رحم کن

خواهشاااا بخور جوش شیرین رو امتحان نکن

این ماده مثل سم و اسید میمونه برای ریه😐

حتما برو دکتر...الان دیگه مثل قبل نیست...دارو میدن خوب میشی

دو دوز واکسن زدم ،مادرم سه دوز زده

ان شالله رفع میشه فقط خودتونو‌تقویت کنید میدونم که دهن تلخه و هیچ میلی ندارین برا خوردن ولی تخم مرغ ابپز کن هرکدوم یدونه بخورید عالیه

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه
خواهشن با تلقین کردن بیماریتون بیشتر نکنید  الان رو کاغذ از حال خوب خودت و خانوادت بنویس  ...

من همش میگم خوبم از جمعه مبتلا شدیم ، ولی تو خواب احساس مردن دارم ،فقط پدر خدا بیامرزم میاد بالای سرم ،یا تو خواب دارم به همه میگم حلالم کنید، بچه ها خیلی مراقب خودتون باشید، من خودم مراقبه گرم ،تمام تکنیک های جذب رو بلدم ، الان ولی واقعا دارم میمیرم

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2740
واکسن زده بودی یا نه

دو دوز

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
من اصلا نترسیدم  فقط چون ازبچم جدا شده بودمو بچم کوچیکه خیلی ناراحتش بودم وگرنه از خودِ بیمار ...

آفرین عزیزم 

الانم اسی مشخصه ترسیده 

وگرنه علائمشو منم داشتم گلو انگار یه کبریت روشن بود داخلش منم نصف شبی از سوزش شدیدششششش بیدار شدم 

عزیزم تو رو خدا به خودت رحم کن خواهشاااا بخور جوش شیرین رو امتحان نکن این ماده مثل سم و اسید میمون ...

خاله م دیشب از مشهد زنگ زد،گفت بخور جوش شیرین بده ، نمیدونم یه حسی بهم گفت نکن اینکارو ، نکردم

انشاالله به حق پنج تن هم خودت وهم مادرت زودتر سلامتیتون را به دست بیارید.

از تقویت بدنی غافل نشید که خیلی موثره

حتما شربت عسل ولیموی تازه روزی سه بار

عصاره ی گوشت کوسفند وبوقلمون ودم کرده ی آویشن وپونه استفاده کنید.شیرولبنیات مصرف نکنید.

آب سیب هم خیلی خوبه

همسرمن با دعای خیردوستان وتقویت مداوم وتزریق ۵ روز پشت سرهم رمدسیور به قول خودش از مرگ برگشت

خدا به همتون سلامتی بده ،تو این تبم همه تونو دعا کردم ، الهی خیر ببینید که باهام حرف زدید ، دیروز برا چند ثانیه با برادرم تلفنی حرف زدم گریه م گرفت ، کلا نفسم رفت، بغض بدی اضافه شده به گرفتگی گلوم ، الان که باتون حرف زدم حس کردم بهترم کسی هست که برامون دعا کنه، خدا هست هنوز