2733
2734
عنوان

التماستون میکنم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2823 بازدید | 263 پست
واای عزیزم❤😍😘 ...چ خوب ک حالتون بهتره  الحمدالله عزیزم   ....  روزهاتون و روزگ ...

عزیز دلمی دوست قشنگم، چقققققدر خوب بود که اون شب بودید، حالم وحشتناک بد بود،و روحیه مو کامل باخته بودم، ترس همه وجودمو گرفته بود، و نمیدونید ، نمیدونید که چقدر حالم زیرو رو شد وقتی دیدم ادمای مهربونی هستن که باهام هم دردی میکنن و برام دعا میکنن، الهی که همیشه تنتون سالم و دلتون شاد باشه ❤❤❤❤

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلمی دوست قشنگم، چقققققدر خوب بود که اون شب بودید، حالم وحشتناک بد بود،و روحیه مو کامل باخته بو ...

فداااای  توک دوست جونم😍😘😍😘

الهی ک هیچ وقت اون حال و دیگه تجربه نکنی...لحظه لحظه ی روزگارت پرازسلامتی و ارامش

ممنونم  گلم ...مهربونم خودتی😍❤

بعضیهارونمیشه قانع کرد باید ب نفهمیشون احترام  گذاشت 🙂😏
2728
فداااای  توک دوست جونم😍😘😍😘 الهی ک هیچ وقت اون حال و دیگه تجربه نکنی...لحظه لحظه ی روزگارت ...

😍😍😘😘😘❤❤❤

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
سلام دوست عزیزم، نمیدونم با چه زبونی باید ازتون تشکر کنم، اون شب اگه نبودید من حسابی خودمو باخته بود ...

جدی میگین😍😍تازه پیامتونو دیدم چقد خوشحال شدم از حال خوبتون انشالله همیشه سلامت باشین♥️

Live in tehran
عزیزم خوب شدی؟کجایی یه خبر بده از خودت

سلام عزیز دلم ، ممنون که به یادم بودید، سعی کردم به تمام عزیزانی که داخل تاپیکم بودن پیام بدم و از حال خوبم بگم، نمیدونم چی شده که شما از قلم افتادید، به هرجهت یک دنیااااا ممنونم بابت دعاهای خیرتون، خداروشکر همگی خوبیم ، ان شاالله خداوند سلامتی به شما و خانواده ی بزرگوارتون بده

2738
سلام عزیز دلم ، ممنون که به یادم بودید، سعی کردم به تمام عزیزانی که داخل تاپیکم بودن پیام بدم و از ح ...

باورکن توی سال جدید این بهترین خبریه که شنیدم عزیزم .من یادم نیست توتایپیکت بودم یانه دیروز یکی تایپیک زد واز شما پرسید گفت چندماهه نیستش منم حسابی ترسیدم وسراغ گرفتم .خودتون اگر لطف کنید یه تاپیک بزنید خوبه