2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ع حس شیشمی😍😂

اره

گفتم پتوت قهوه ایه بالشتتم سفیده شلوارتم گل گلیه

گفت شلوارم نه ولی پتو و بالشتم درسته گیر داده بود بگو ب عشقم میرسم یا نه😂

منم گفتم ببین مامانا پتوی قهوه ای میگیرن ک خیلی چرک رو نشون نده بالشتم ک ی روکش سفید میکشن ک همونو سریع دربیارن بشورنش😂

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
2728
2738

یه حس ششمی به من بگه من بازم بچه دار میشم؟ چنتا؟

همسرم چی کارمون به طلاق میکشه یا نه

خواهشا برام دعا کنین که بعد ۳ تا سقط خدا این یکی رو صحیح و سالم بذاره بغلمون🤲🤲🤲🤲🤰🤱 دوست گلم میشه برای تو دلیم صلوات بفرستی ....خدایا شکرت ک پسرمو صحیح و سلامت گذاشتی بغلمون👪 ....امضامو پاک نکردم تا بدونم بعد هر سختی آسانیست....به خدا بسپر ک عاشقانه دوستمون داره  
اره گفتم پتوت قهوه ایه بالشتتم سفیده شلوارتم گل گلیه گفت شلوارم نه ولی پتو و بالشتم درسته گیر داده ...

🤣

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
2706