2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ع حس شیشمی😍😂

اره

گفتم پتوت قهوه ایه بالشتتم سفیده شلوارتم گل گلیه

گفت شلوارم نه ولی پتو و بالشتم درسته گیر داده بود بگو ب عشقم میرسم یا نه😂

منم گفتم ببین مامانا پتوی قهوه ای میگیرن ک خیلی چرک رو نشون نده بالشتم ک ی روکش سفید میکشن ک همونو سریع دربیارن بشورنش😂

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
2731
2740

یه حس ششمی به من بگه من بازم بچه دار میشم؟ چنتا؟

همسرم چی کارمون به طلاق میکشه یا نه

خواهشا برام دعا کنین که بعد ۳ تا سقط خدا این یکی رو صحیح و سالم بذاره بغلمون🤲🤲🤲🤲🤰🤱 دوست گلم میشه برای تو دلیم صلوات بفرستی ....خدایا شکرت ک پسرمو صحیح و سلامت گذاشتی بغلمون👪 ....امضامو پاک نکردم تا بدونم بعد هر سختی آسانیست....به خدا بسپر ک عاشقانه دوستمون داره  
اره گفتم پتوت قهوه ایه بالشتتم سفیده شلوارتم گل گلیه گفت شلوارم نه ولی پتو و بالشتم درسته گیر داده ...

🤣

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
2706