2733
2739
عنوان

تاپیک جامع عطر و ادکلن

585 بازدید | 40 پست

سلام دوستان 🌸❤️

دیدم زیاد تگم میکنید و راجع به انتخاب عطر سوال دارید گفتم این تاپیک رو بزنم سوالاتتون رو اینجا بپرسید 😊

لازم هست چندتا نکته رو بگم

1: راجع به عطرای مردونه نمیتونم راهنمایی کنم تجربه ای ندارم 🤷🏻‍♀️

2: عطر و ادکلن کاملا سلیقه ای هست و شاید عطری که از نظر من عالیه رو شما دوست نداشته باشید 😊

3: راجع به عطرایی که نداشتم و تست نکردم هیچی نمیتونم بگم 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

🥺بوی خوبی حس کردم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بوی خودته 😍

فداتم ک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
یه عطر با ماندگاری بوی بالا خصوصا تابستون و بوی خوب معرفی میکنی.ازاون بوها هس که خیییلی خوبن اونجوری ...

عطرای خنک مناسب تابستون هستن اما زیاد ماندگاری ندارن. مثل لانوین اکلت 

واسه دختر ۱۸ ساله چه عطر یا ادکلنی رو پیشنهاد میدید؟

روزانه :سنشوال ژوهان بی

رسمی و مهمونی : گوچی بلوم

ولی کاملا به سلیقه شما بستگی داره، من بر اساس سلیقه خودم جواب دادم 

2738
عطرای خنک مناسب تابستون هستن اما زیاد ماندگاری ندارن. مثل لانوین اکلت 

یعتی عطرای زمستونی رو نمیشه براتابستون استفاده کرد؟من دوتا دارم ۴فصل هموناست😄

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
یعتی عطرای زمستونی رو نمیشه براتابستون استفاده کرد؟من دوتا دارم ۴فصل هموناست😄

چرا میشه ولی یکم کمتر باید بزنی 😂

چه عطرایی دارین عزیزم؟ 

چرا میشه ولی یکم کمتر باید بزنی 😂 چه عطرایی دارین عزیزم؟ 

والا اسمشون یادم نیس قبل ازکرونا گرفته بودمشون دوتاش شد۱تومن.جای مهم میرم اون‌که گرونتربود رو میزنم ولی به فصلشون کارندارم😂

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706