2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چند تا دندون باید دیده بشه موقع خنده که قشنگ باشه؟

8تا عزیزم البته اگه اندازه فک کوچیک نباشه که مجبور نشن دندون بکشن که فضا باز بشه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اسی اولین تغیراتت از کی شروع شد؟ من ۴ ماهه گذاشتم هیچ تغییری نکرده

از فرداش شروع میشه عجیبه تغییری نداشتی😐من تو 3ماه کامل ردیف شدم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731
اوووه چقدر سخت  لثه تو بخاطر چی پاره کردن دندون نهفته داشتی؟

بله دوتا از دندون اصلیام تو لثه هام کج بود بیرون نیومده بود من خیلی سختی و بیچارگی کشیدم سر دندونام اما بازم خداروشکر دندونام خوب شدن 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
بله دوتا از دندون اصلیام تو لثه هام کج بود بیرون نیومده بود من خیلی سختی و بیچارگی کشیدم سر دندونام ...

منم یک دندون نهفته دارم مثل شما خیلی میترسم

سخت بود اونجایی ک لثتو پاره کردن؟خیلی دردداشت مراحلش؟ 

منم یک دندون نهفته دارم مثل شما خیلی میترسم سخت بود اونجایی ک لثتو پاره کردن؟خیلی دردداشت مراحلش؟&n ...

درد زیاد نه فقط خیلی اذیت شدم برا من بی حسی زد چیزی نفهمیدم فقط اون دوتا سیمی که تو لثم اویزون بود خیلی اذیتم کرد نترس گلم برو درستش کن یه وقت خطرناکه 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
عزیزدلی همچنین🌹🤩

عزیزم من خیلی درد دارم امروز تادهنم و بازمیکنم دردش زیاد میشه نمیتونم حرف بزنم درد میکنه غذا آبکی میخورم درد میکنه چیکار کنم عزیزم امروز هم انگار از دیروز بیشتر شده دردش 😭

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️
عزیزم من خیلی درد دارم امروز تادهنم و بازمیکنم دردش زیاد میشه نمیتونم حرف بزنم درد میکنه غذا آبکی می ...

ببین نگران نباش.. دردش کم و کمتر میشه.. من اوایل با خوردن آبم درد میگرفت.. فقط تحمل کن چند روز اول اینطوره 

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
ببین نگران نباش.. دردش کم و کمتر میشه.. من اوایل با خوردن آبم درد میگرفت.. فقط تحمل کن چند روز اول ا ...

خیلی ممنون عزیزم ❤️❤️انشاالله بهتر بشه

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️