2733
2739
عنوان

یه عشق مجازی ناموفق☺💔

1279 بازدید | 41 پست

با یه دختر مجازی آشنا شدم 2 سال چند ماهی باهم بودیم تا همین چن روز پیش که خودم باهاش کات کردم دیوانه وار وابسته هم هستیم و همو میخایم اما نمی تونیم همو داشته باشیم واس فاصله مون و برای ازدواج من شرایطشو ندارم 18 سال سن دارم  میدونم شاید مسخره به نظر برسه که آدم تو مجازی انقد یکیو بخاد و حتی به ازدواج و هر راه دیگی فکر کنه اما واقعا ما همو میخاستیم هوس و این چیزا نبود...

شاید فکر کنید من یا اون دختره کمبودی داریم که مجازی رل زدیم اما اینطور نیست ما اتفاقی بهم برخوردیم و الکی الکی وابسته هم شدیم و...

و وقتی به خودمون امدیم کار از کار گذشته بود و نمیتونستیم از هم دل بکنیم بار ها کات کردیم و اخرش اشتی کردیم الانم دل هر دومون خونه...

اگه بخام برای به دست اوردنش تلاش کنم واش قید خیلی چیز هارو بزنم از جمله فرصت های کاری و لذت های جوانی اما همه میگن حماقته بیخالش شو خودمم اینو میدونم اما وقتی فک میکنم برای همیشه از هم دل بکنیم و اون مال یکی دیگه بشه دیونه میشیم... الانم حالش خیلی بده

***اگه کسی میفهمه و درک میکنه شرایطمو نظر بده و راه حل بگه با تشکر💚

دختره چند سالشه؟

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر عجیبه

عشقه با وابستگی؟

مبتلا به سندرم سلنوفیل🌙این کاربری متعلق به شوصون نفر میباشد....پس اگر دیدید کاربر فازش مشخص نیس و انگار دَوا (مواد مخدر) زده و هر دقیقه فازی میگیرد نگران نباشید... این طبیعیست!    ❤منو بهروز یه تیمیم بدون هم یتیمیم❤💙پایدار تا پای دار💙             ومن شر حاسدن اذا حسد مخصوصا اقدس ور پریده🧿متاهل و متعهد بهروز جان!! با آنکه میدانم هیز... چشم چران... تهی دست... فقیر... معتاد،خمار، هستی. با انکه میدانم با اقدس به من خیانت کردی😭💔امــا هنوز هم دوستت دارم. مرد من سایه ات کم نشود از سر من...... شاید تو راست میگویی و این ها همه حساسیت های بارداری هستن.... ولی این را بدان که من عاشقت هستم و اگر به تو گیر میدهم به خاطر عشقی است که در جانو قلبم زده ای.... تو چیز هایی را می بری و دیگر پس نمی دهی.!  نامــرد فکر نمی کنی من قلبم را نیاز داشته باشم؟. 😪💔   همیشه تو را درک میکنم...من درک میکنم که چه زجری میکشی به خاطر این فقیر بودنمان....من درکت میکنم که به خاطر این دنیای نامرد دس به کشیدن هروئین....کوکائین....شیشه....کپسول...بنگ...علف و مخلفاتش میزنی😭💔 ولی امید دارم که خوب میشی وسایه اقدس ازسرزندگیمان کم میشودنگران دوقلوهایمان نباش ب دنیا آمدند❤ولی سایه اقدس هنوزمم هس و کم نشده. عوضی بچهامم بردن روی اون و قیاقه هاشون شبیه اونه. بهروزم تو فقط تو کمپ مراقب خودت باش🧿🧿timtima

این حرف و از کسی ک دقیقا همین شرایط و داشته گوش کن 

یه روزی از اینکه عمرتو سر یه عشق مجازی ک اصلا عشق هم نیست هدر دادی پشیمون میشی ک شاید دیر باشه سنت خیلی کمه یعالمه فرصت داری واسه ساختن زندگی نمیگم بهم بزن باهاش ولی دوست داشتنای این سن و جدی نگیر حتی واقعی مجازی ک جای خود دارد

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2738

دلیت اکانت کنین  در مرحله اول 

در مرحله دوم خودتون رو مشغول کنید یعنی به ذهنتون وقت فکر کردن الکی ندید

اگررر دو عمل بالا رو با دقتتتتت و با ظرافت و سختگیری انجام دادین بنده تضمین میکنم مشکل حل بشه

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱

مجازی فقط10% امکان عشق واقعی وجود داره

همون طور که خودتون گفتین وابسته همین پس امکان اینکه عشق باشه خیلی کمه شاید یه وابستگیه 

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
مجازی فقط10% امکان عشق واقعی وجود داره همون طور که خودتون گفتین وابسته همین پس امکان اینکه عشق باشه ...

میدونم ولی اگه ما جزو اون 10% که میگی باشیم چی؟؟

یا اگه من اینطوری ولش کنم خط کشی کنه چی؟

حتی اگه وابستگیم باشه که نیست بازم خیلی سخته جدا شدگ

2706