2733
2734
عنوان

دلم گرفته از این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 94 پست
برو پرستاری اینده هم داری راحتم قبولی تازه یه دوست خوب مثل من داری کتابهامم بهت میدم

مرسی گلم 

فعلا نمیدونم به چی علاقه فقط باید بدون هدف بخونم ئا حداقل هدفم باشه رتبه خوب اوردن

چ رشته ای خوندی خب اگه بهش علاقه نداری تغییر بده برو واسه چیزی ک میخوای

هیچی نخوندم از روی بیکاری رفتم حسابداری پیام نور اونم اصلا نگاه بهش نکردم خوشم نمیاد ازش با اون همه آرزوی که داشتم حالا پیام نور درس بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلت گرفته ساعتو ببین زودتر میگرفت بهتر بود 

شما بجای کامنت الکی گذاشتن چشماتو باز کنی بهتره این تاپیک برای ساعت ۱۰ شبه نه الان 

منم حوصله بحث الکی ندارم راهنمایی نمیتونی کنی پس لطف کن کامنت هم نذار

هیچی نخوندم از روی بیکاری رفتم حسابداری پیام نور اونم اصلا نگاه بهش نکردم خوشم نمیاد ازش با اون همه ...

ببین من بطور ناخواسته مجبور شدم برم کامپیوتر من عاشق تجربی بودم  ولی بعد کم کم خوشم اومد ازش الانم دولتی ترم یکم اخراشه  وخداروشکر راضیم بچیزای مثبتش فکر کن من رشتم اینده کاری خوبی داره بشرطی ک خودم بخوام ودرست یاد بگیرم حتی حسابداری رشتت عالیه فقط کافیه درست یادش بگیری

مشاور سلامت محور بیماری ها...🌸
2740
ببین من بطور ناخواسته مجبور شدم برم کامپیوتر من عاشق تجربی بودم  ولی بعد کم کم خوشم اومد ازش ال ...

اره ولی اگه دولتی میخوندم شاید پذیرفتنش برام اسون تر بود ولی چون پیام نوره حتی اگه علاقه هم بهش داشته باشم الان نمیخوامش

2706