2733
2739

من دروغ گفتم  و پنهان کاری کردم نمیدونم تکلیف چیه

به کسی که از دوستم تحقیق  کرد گفتم قبلا با کسی نبوده...

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

نه چون هر کسی گذشته ای داره بعدشم اصلن درست نیست زندگی یکی رو خراب کنی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترجیح میدم بگم نمیدونم

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
2731
2738

نمیدونم چرا اصن دوس ندارم تو این مسائل دخالت کنم

ایشالا که تو این شرایط قرار نگیرم😑

از طرفی دوس ندارم دروغ بگم

از اون طرفم میگم شاید طرف خودش با یه زبون دیگه بخواد به طرف مقابلش بگه و.. 😑💔

بهتره بگیم نمیدونم و غیر مستقیم بحث رو عوض کنیم تا خود دختر تصمیم بگیره تمایل داره گذشتش فاش باشه یا نه

بـزرگتـریـن تـرسـم آین اسـت که پــیش از آنـکـه «عــاشـــق شـوم »، بمیرم...                              لینک چالش حرف ناشناس 👇 https://abzarek.ir/service-p/msg/845725         

میگم درجریان نیستم

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
نميترسين؟مثلا بفهمه يا كسي بهش بگه.. درمورد همسرتون پنهانكاري كردين يا براي كسي؟

من تو گذشتم دوس پسر داشتم اکیپی پسر دختر میرفتیم بیرون نه نمیترسم از کجا میخاد بفهمه

بغض کردی اما لبخند زدی شاید این تلخ ترین اتفاق دنیاست...  
من تو گذشتم دوس پسر داشتم اکیپی پسر دختر میرفتیم بیرون نه نمیترسم از کجا میخاد بفهمه

اگه يكي از دوستاي گذشتتون بهش بگه منظورم هست

دوستاي دخترتون يا كلا كسي ك از قبل شمارو ميشناسه

🤍💋