2733
2739

سلام خانوما. 

من هفته 19 ام. قبلا بچه تکون می‌خورد اطراف نافم حسش میکردم. الان یه هفته س موقع تکون خوردن حس میکنم خیلی پایینه. جای تخمدان حتی پایین‌تر. 

این طبیعیه؟ برم دکتر با معاینه دکتر متوجه میشه یا سونو میده؟ 

راستی 18 هفته سرکلاژ شدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم طبیعیه نگران نباش

من این هفته ها بودم ی وقتایی توی واژنم حس میکردم

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
2728

هفته های قبل از ده چی بود علایم

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

خوب عزیزم توقع نداری که از الان بیاد بالا شکمت اون نهایت۲۰۰گرمه همونجام جاشه کم کم بزرگ شه میاد سمت بالا 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2738
خوب عزیزم توقع نداری که از الان بیاد بالا شکمت اون نهایت۲۰۰گرمه همونجام جاشه کم کم بزرگ شه میاد سمت ...

خب خیلی پایینه آخه. میترسم دنیا بیاد زبونم لال. 

عزیزجان فکر کنم برعکس میگی ها. آخر بارداری بچه میاد پایین. اوایل بالاست. 

مرسی😘 دلم آروم شد. 

منم خیلی استرس داشتم حتی ی وقتایی مثل نبض توی واژنم میزد بعد از چند روز دوباره اطراف نافم و پهلوهام بود بعد دوباره میرفت خیلی پایین.

نگران نباش عزیزم، شما ک سرکلاژ شدی استراحت کن

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
خب خیلی پایینه آخه. میترسم دنیا بیاد زبونم لال.  عزیزجان فکر کنم برعکس میگی ها. آخر بارداری بچ ...

نه گلم مگه سونو نرفتی خوب وقتی سونو میکنن دقیقا اون زیر ناف رو انجام میدن اصلا نگران نباش جای بچه ات امنه 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫