2733
2734

بچه ها من یکشنبه هفته بعد نوبت لیزر دارم

بعد پنجشنبه نامزدم میاد پیشم دوست دارم مرتب باشم.میتونم شیو کنم به نظرتون پنجشنبه؟؟

باز حالا اگه تا شنبه دراومد باز یکم شیو کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شیو هر ده روز یکباره  جلسه چندمی ؟

میشه هر ۱۰ روز یبار

من از روز لیزر تا الان فقط یبار شیو کردم دو هفته بعدش

الان ۴۵ روز گذشته

یعنی شیو کنم؟؟همش آدم دو دل میگه نکنه تاثیرش کم شه

2740
من اون سری یه اپراتور خیلی با تجربه بهم گفت هیچی نمیشه

چیزی نمیشه بابا یه بار 

من خودم حدود ده سال پیش رفتم لیزر 

الان موهام تک و توکی در میاد باید بشینم روش زوم کنم موهامو یپدا کنم و اونارو هم ژیلت میزنم و دکلره 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
چیزی نمیشه بابا یه بار  من خودم حدود ده سال پیش رفتم لیزر  الان موهام تک و توکی در میاد ...

شما بینش شیو نمیکردی؟؟

برای من درمیاد آخه مجبورم شیو کنم

من یبار دو هفته بعد شیو میکنم

تا قبل لیزرم باز یبارم بین این دوتا شیو میکنم

شما بینش شیو نمیکردی؟؟ برای من درمیاد آخه مجبورم شیو کنم من یبار دو هفته بعد شیو میکنم تا قبل لیز ...

بعضی مواقع چرا ولی سعی میکردم نباشه 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
اگه شیو بشه سه بادر ماه چی؟؟؟؟؟

بهتره به سه بار نرسه کلا تاثیر بگیره

2706