2733
2739
عنوان

لطفا کمک کنید

44 بازدید | 3 پست

سلام دوستان پسر ۴سال دارم اولا تاخیر کلام داره هرچی بهاش شعر یا سوره تمرین میکنم مغزم ترکید یه بیت یاد میگیره نصفشو نمیگه،یا اصلا بهم گوش نمیده از صدبار گفتن شاید ده تا گوش بده نمیدونم مشکلش نداشتن توجه هست یا اختلال یادگیری توروخدا کمکم کنید کیا تجربه دارن 

فک نمیکنم مشکلی داشته یکی از آشناهامون پسر تا کلاس اولم بلد نبود درست صحبت کنه نمیتونست یعنی هیچ کدوم از جمله هاش درست نبودش حتی کلاس هم بردنش نمیدونم اسم کلاس چی بود ولی الان خیلی خوبه حتی دانش آموز زرنگ کلاسشونم هست 

فک نمیکنم مشکلی داشته یکی از آشناهامون پسر تا کلاس اولم بلد نبود درست صحبت کنه نمیتونست یعنی هیچ کدو ...

واقعا،همه فامیلامون همه دوستاش شعر سوره کامل حرف میزنن این از همه عقب افتاده خیلی ناراحتم خیلی،همش در حال گریه هستم حتما من گناهی کردم که بچه ام داره میسوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا،همه فامیلامون همه دوستاش شعر سوره کامل حرف میزنن این از همه عقب افتاده خیلی ناراحتم خیلی،همش د ...

واااای نه عزیز من چرا اینجوری فک میکنی باور کن خیلی از بچه ها اینجوری هستن خیلی دیر راه میوفتن این دلیل بر هوش کم بچه نیست فقط دیرتر زبون باز میکنن یا دیرتر متوجه منظور میشه به نظرم استرست و نشونش نده و اینکه خیلی بهش فشار نیار اینجوری اون بیشتر میترسه بیشتر استرسش میگیره بیشتر گیج میشه سیع کن تو ی هفته ی سوره باهاش کار کنی با ی شعر ۱۰ بیتی یا ۸ بیتی باهاش کار کنی بازی فکری باهاش کار کن هفته بعد که مثلا میرین رو شعر بعدی ی تایمی بزار شعر قبلی یا سوره قبلی باهاش کار کن تو این سن اکثرا بچه ها شیطونن فکرشون پیش بازی نه به خودت نه به بچه فشار نیار اینجوری هردوتاتون اذیت میشین وقتی میبینی ی شهری یادش رفته خیلی مهربون تر باهاش کار کن ناراحتی تو نشون نده اون بیشتر فک میکنه کم هوشم اعتماد به نفسش میاد پایین نگران نباش عزیزم🌹

2731