2737
2739
رو نوک بینی ام جوش زده بود یه کم بد بود حس می کنم به خاطر اونه، باور می کنید؟صبح پاشدم مثل همیشه ناه ...

عجب ژل شستشوضدجوش بگیرازداروخونه

اللهم عجل لولیک الفرج بگیدالهی آمین🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر کار میکنم از یادم نمیره. بخدا خودمم دوس ندارم ایقد کش داده بشه. 😔

انقدکشیدم دارم بهت میگم به شوهرتم سخت نگیردیگه فهمیدتوخوشت نمیاددیگه ازدوست داشتن زیاده بهش بگوخرش کن دیگه نمیگه😅

اللهم عجل لولیک الفرج بگیدالهی آمین🥰
رو نوک بینی ام جوش زده بود یه کم بد بود حس می کنم به خاطر اونه، باور می کنید؟صبح پاشدم مثل همیشه ناه ...

یعمی واسه جوش تورو خدا راست بگو مگه قراره تو قدیسه ی نورانی باشی و بدون عیبو ایراد و اون پشمالو و استغفرا..اعصابم خورد شد 17ساااال زندگی الکی نیست خواهر واسه جوش نه بابا مژمئنم بخاطر این نیست 

چنتا بچه دارین

2740
یعمی واسه جوش تورو خدا راست بگو مگه قراره تو قدیسه ی نورانی باشی و بدون عیبو ایراد و اون پشمالو و اس ...

باور کن ،روز قبلش رفتیم بیرون کلی حرف و این ور اون ور،وگرنه هیچ بحثی نکردیم،باورت می شه هر روز هم داره میاد از سر کارم دنبالم میارتم خونه،صبح ها می رسونه،دیگه چی بگم،

۴تاتوحیدبخون یاسوره طلاق بخون فوت کن توآبی چیزی بده بخوره ذکریاودود

باشه ممنون می خونم ولی انقدر دلم شکسته از دستش،اصلا نمی خوام حرف بزنم باهاش،هر دو ماه یه بار یه بحث بکنیم تا دو هفته حرف نمی زنه منم حرف نمی زنم خودش بالاخره تموم می کنه،ولی این بار اصلا بحثی نشده مطمئنم به خاطر جوش هست،حسم به من دروغ نمی گه

خوب پس یکم حرف روزمرگی ک میزنین یا هیچیییی؟خوب تو حرف بزن 

من وقتی بحث می کنیم حرف نمی زنم باهاش اونم بدتر از من،از هیچی حرف نمی زنیم ،ولی این دلم از این می سوزه که بدون هیچ بحثی این کار و می کنه منم نمی رم منت کشی،ای خواهر شانس نیاوردم

2706