2737
2739
عنوان

کسی هست باردار باشه و واکسن نزده باشه🤰

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 59 پست
اره متاسفانه تو این جور موارد نمیشه دخالت کرد یهو میبینی خدایی نکرده از هر میلیون یه نفر مشکلی پیدا ...

اره واقعا من اصلا اصرار ب واکسن برا کسی نمیکنم حتی مامانم 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا من اصلا اصرار ب واکسن برا کسی نمیکنم حتی مامانم 

من خداروشکر همه اطرافیانم زدن ولی بابام استرازد دز سه حالت نه ما گفتیم نه چیزی خودش رفت اینو زد هی میگه از اون موقع حالم خوب نیست البته که تلقین می‌کنه معلوم کجا چی خونده🙄

یاد من باشد که کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
آره منم هم میترسم بزنم از این طرف بس میگن واکسن نزده ها بیشتر درمعرض خطرن میترسم نزنم😭😬

من بدبخت بعد این همه سال همسرم قول تور خارج و داده ولی واکسن نزدم نمیتونم یا باید واکسن و بزنم یا قید خارج و 

2728
من بدبخت بعد این همه سال همسرم قول تور خارج و داده ولی واکسن نزدم نمیتونم یا باید واکسن و بزنم یا قی ...

من واسه سفر رفتن واکسن که هیچی سم هم میزنم😂😂😂😂😂

اهان  منم برا دختر خالم جوش میزنه بارداره و واکسن نزده . شانسیه گلم  برا ی سریا عوارض د ...

سلام اصلا عوارض ندارم بزنید فامیل ما باردار زیاد داریم رفتن زدن هیچیشونم نشده دکتراشون هم اول گفتن باید واکسن بزنین

یعنی بزنم میگه رزرو کن برا عید ولی مجبورم بخاطر واکسن نرم

ببین به قول استارتر آدم تو این چیزا نمیتونه دخالت کنه ولی من سه در زدم مشکلیم نداشتم خدایی واکسن موثر بود ما از اول تا حالا بعد هر پیک یکی و دوهفته میگذشت دوباره پیک جدید ولی از مهر تا حالا پیک نزدیم

2738
سلام اصلا عوارض ندارم بزنید فامیل ما باردار زیاد داریم رفتن زدن هیچیشونم نشده دکتراشون هم اول گفتن ب ...

تاره من پسر۱۶ سالم هم دودز زده اونم اوکیه

ببینید فقط رفت و آمد شما نیست که همسرتون سرکار می‌ره حتما اینجور برای ما جا انداختن که فقط رفت و آمد ...

خب خداروشکر عزیزم شوهرم خودش رعایت کرده تا الان الحمدالله نگرفتیم . 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
خب خداروشکر عزیزم شوهرم خودش رعایت کرده تا الان الحمدالله نگرفتیم . 

خداروشکر ولی به طور کلی میگم اگه دکترتون اجازه میده واکسن بزنید چون همسر منم رعایت میکرد ولی فروردین ماه که هنوز واکسن نزده بودیم گرفت ماهم گرفتیم یه درصدی رعایت خودمون یک مقدار هم دیگران 

2706