2733
2734

فکر کنم نه ملیون 

ولی اون روز تو اخبار بیست و سی یه زن و شوهر پرستار آورده بودن برای تقدیر که تو شرایط کرونا تو بیمارستان های کرونایی کار کردن و اونا گفتن دو تا با هم حقوقمون ۱۵ ملیون نمیشه 

فکر کنم نه ملیون  ولی اون روز تو اخبار بیست و سی یه زن و شوهر پرستار آورده بودن برای تقدیر که ...

با توجه به زحمتی که میکشن کمه حقوقشون ولی کلا اگه ۹ تومن باشه بد نیست  برای خانم

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با توجه به زحمتی که میکشن کمه حقوقشون ولی کلا اگه ۹ تومن باشه بد نیست  برای خانم

والا پرستارها خیلی هم زحمت نمی‌کشن کارشون مثل بقیه است فقط شیفت شب دارن که اون هم خوب ۲۴ ساعت کار ۴۸ ساعت استراحن بعد هم کارهای سخت بیمار رو بهیار و کمک بهیارها انجام میدن 

2728

به جامعه پرستاری بر نخوره ولی خوبه یه کم اخلاقشون رو با مریض بهتر کنن من به خاطر یه مشکلی یک هفته بیمارستان دولتی بستری بودم سر رفتار پرستارها هر روز گریه می کردم نه فقط من همه هم اتاقی هام آنقدر بد برخورد میکردن بعد از اون دیگه هیچ وقت نرفتم بیمارستان دولتی 

با توجه به زحمتی که میکشن کمه حقوقشون ولی کلا اگه ۹ تومن باشه بد نیست  برای خانم

9 میلیون بد نیست ؟ مثلا یه خانم چه شغل دیگه ای میتونه داشته با مدرکش بجز رشته های اینجوری باشه که اینقدر پول در بیاره ؟ بره مهندسی که تهش بیکار بشینه خونه یا منشی بشه با ماهی 2 تومن ؟ 

2738
چون تحت فشار کاری ان کار چند تا پرستار رو یه پرستار انجام میده 

والا ما فشاری روشون نمی‌دیدم همش نشسته بودن بهیارهای بیچاره یک بند کار انجام میدن بعد برعکس پرستارها چقدر هم مهربونن اونها میخواستن بیان یه کار انجام بدن صد تا توهین میکردن همش هم نشسته بودن خوراکی میخوردن میگفتن میخندیدن

حقوقشون کمتر از پرستاره فکر کنم 

بستگی داره مثلا پسر عمو من معلمه ۱۲ میلیون میگیره

دکترا داره 

لیسانس هم فکر کنم ۷_۸ تومن 

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...