2733
2734
عنوان

یه چیز عجییب تو خونه دیدم

734 بازدید | 42 پست

بچهاا من نه خیاطی بلدم نه وسایلشو دارم 

حداقل حداقل تو این چن ماه اخییر دستمم به نخ سوزن نرفته حتی برا دوختن دکمه ای چیزی ! یادم نمیاد اخرین بار چند ماه پیش بود اصلا ..

یه قوطی کوچولو دارم دو سه رنگ نخ و چند تا سوزن کوچیک توشه 

بعد شوهرمم نیست چند روزه ماموریته هیچ کسم نیومده خونمون 

روی فرش یه سوزن خیلی بزرگ دیدم به بلندی سه بند انگشت 

از این سوزن های لحاف دوزی قدیمی ، نوکش کج شده بود 

خیلی ترسیدم اصلا تاحالا نداشتم از کجا اومده اونم وسط پذیرایی روی فرش 

ترسیدم شکستمش انداختم سطل زباله 

کاربر سال 96 هستم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لابد جنا داشتن لحاف میدوختن سوزنشون جا موندا😐😂

یک عدد پاترهد می باشم❤⚡🧙‍♂️                     تاپیکهام با موضوع معرفی کتاب هستن📚💖               کسانی که تاپیکامو میخونن و علاقه دارن حتما لایک کنن❤                                                                    خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد : یا کتاب های خوب📚 یا دوستانی که اهل کتاب باشند📚💞"ویکتور هوگو"
2738

خدایا امروز دوتاتاپیک عجیب دیدم😑😑

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....

چه عجیب. ..کسی تو خونه مهمون نیومده؟ تو خونه ...مخصوصا لای تشک و ملحفه و بالش ها رو بگرد ببین چیزی نیست؟

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706