2737
2734
عنوان

سن ازدواج تو فامیلتون و...‌‌‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 21 پست
فامیل مام زود ازدواج میکنن تو شهرای کوجیک ازدواج تو سن کم متداولتره تا شهرای بزرگ

عزیزم ما تهران تمامه فک و فامیلمون تهران هستن ولی بچه هاشون رو زود ب بلوغ میرسن و ماشاالله وضعه مالیشونم خوبه مثلا  ی پسر بیست ساله تو فامیل ما  ماشین و خونه و مغازه داره بنظرت خاستگاری کسی برعه ردش میکنع؟؟؟

شما عجیبید اینجا اکثرا سن بالا ازدواج میکنن  البته داریم تو روستاهای اطرافمون پسرا ۲۰ تا ۲۵ سال ...

😐واقعا برام عجیب بود 

فکر کنم پسرایه اطراف شما از خرج خودشون بر نمیان برا همین ازدواج نمیکنن شاید هم ب گناه کشیده میشن و اهله صیغه و...‌. 

از حق نگذریم خوبی هایی هم دارعه تمامه پسرایه فامیلمون باکره هستن🤣🤣(خوشی میکنم ب دل نگیرید )

ولی عزیزم ما نسل در نسل تهران میشنیم بنظرم هیچ ربطی ب جایه زندگی نداره بیشتر ب مستقل بودن ربط داره و بعضی ها زود ب بلوغ میرسن و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم‌ استاتر عزیز واژه ترشیده کهبه کار میبری خیلی زشته اولا دوما کی گفته ازدواج زود خوبه اتفاقا بند ...

من نگفتم خوبه هر کسی مختار زندگیه خودشه و هر کسی برای آیندش تصمیماتی داره یکی دیره ازدواج میکنع یکی زود 

طلاق هم هیچ ربطی ب سن و....... نداره کسی خراب باشه خرابه حالا 50سالگی هم ازدواج کنه بازم خیانت میکنه و...‌ 

بر میگرده ب ذات ادما 

بزار ببینم...

تمام دخترای غیر مجرد مون بالای ۳۰ ازدواج کردن...

جز دخترخاله ام که ۲۸ سالگی ازدواج کرد

اها راستی یه پسرعمه دارم، یکم اسکل بود، ۲۱ سالگی ازدواج کرد، همه بهش گفتن خاک تو سرت😐

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728
بزار ببینم... تمام دخترای غیر مجرد مون بالای ۳۰ ازدواج کردن... جز دخترخاله ام که ۲۸ سالگی ازدواج ک ...

😐چرا ؟

والا برای ما وقتی 30سالگی تازه زن میگیرن میگن خاک تو سرت عقب افتادی 

😐چرا ؟ والا برای ما وقتی 30سالگی تازه زن میگیرن میگن خاک تو سرت عقب افتادی 

نه تو فک و فامیل ما زیر ۳۰ سال اینطورا رو بچه می دونیم و اعتقاد داریم به پختگی لازم نرسیده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
😐واقعا برام عجیب بود  فکر کنم پسرایه اطراف شما از خرج خودشون بر نمیان برا همین ازدواج نمیکنن ...

مسئله این نیست که از پس زندگی بر بیان یا نه هر کسی تلاش کنه میتونه به یه جایی برسه ولی کسی که تو سن پایین ازدواج میکنه صد در صد حمایت خانوادشو داره و ازش پشتیبانی مالی میکنن وگرنه یه پسر ۲۰ ساله تو یه خانواده با وضع مالیه متوسط نمیتونه یه زندگی تشکیل بده و مسلما تا بخواد درسشو تمام کنه و سرکار بره و پس انداز کنه و خانواده تشکیل بده سنش رسیده به ۳۰ سال که البته بد هم نیست چون دیگه یه پسر ۳۰ ساله تقریبا شخصیتش کامل شکل گرفته و به یه درجه ای رسیده که نسبتا پخته شده از نظر روحی و فکری و...  و میدونه از زندگی چی میخواد .

بنظر من بلوغ فکری و بلوغ جسمی و جنسی و...  لازمه ازدواج هست و همه این ها در کنار هم لازمه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲