2410
2553
عنوان

سن ازدواج تو فامیلتون و...‌‌‌..

499 بازدید | 21 پست

سن ازدواج تو فامیل ما برای پسرا از 20سالگی شروع میشه تا 25سالگی اگه نامزد نباشه ترشیده حساب میشه 🤣🤣🤦🏿‍♀️

واقعا برام تعجبه تو نی نی سایت آقایونه 40ساله تازه ب فکر خاستگاری میافتن آقایون 40سالی فامیل ما نفری چهار تا بچه دارن 

ما عجیبم؟؟؟.کارمون اشتباهه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مهم پختگی عقلی هست 

یکی تو بیست سالگی میرسه 

یکی چهل

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

همه سنی هست .

دختر ۱۸ ساله داریم نامزده . دختر ۳۰ ساله مجرد هم داریم.

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2714

شما عجیبید اینجا اکثرا سن بالا ازدواج میکنن  البته داریم تو روستاهای اطرافمون پسرا ۲۰ تا ۲۵ سالگی ازدواج کنن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

خاندان ما دخترا از ۲۵ به بالا 

پسرا از ۳۵ به بالا (پسر مجرد هم داریم که ۴۲ سالشه ولی میگه ازدواج نمیکنم)

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      

عزیزم‌ استاتر عزیز واژه ترشیده کهبه کار میبری خیلی زشته اولا دوما کی گفته ازدواج زود خوبه اتفاقا بنده به شخصه هر کسی رو دیدم زود ازدواج‌ کرده پشیمون شده اکثر خیانتها هم بنا به آمار و داده های موجود تو جامعه برا کسانی اتفاق میفته که تو رنج سنی پایین ازدواج کردند

2706