2737
2734
عنوان

بیایید شخصیت یا ماه تولد همدیگر رو حدس بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 172 پست
بگین 😂😂😀🌷

ابروهات مداد کشیدی یا رنگ گذاشتی یا هاشور و ... کردی؟  

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂 😂 😂 آخرش گفتم 

اره 😂

حدس بزن هودیم چه رنگیه ؟ 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
2728
اتفاقا خیلی هم مهارت داری داری نزدیک میشی عزیزم😍😍😍

بین این سه تا که گفتمه؟😃

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
آبروهات مداد کشیدی یا رنگ گذاشتی یا هاشور و ... کردی؟  

هیچ کدوم 😐😂😂

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
اره 😂 حدس بزن هودیم چه رنگیه ؟ 

اخه ما چه بدونیم تو رنگات عجیب غریبه🤣

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....

گلبهیی. قرمز. 

🌙🌙🌙                                                                زندگیم بین دو بیت شعرمونده 😐                          🌙 سعدی می گوید :برخیز و مخور غم جهان گذران             🌙 تا برمیخیزم حافظ می‌گوید :                                       🌙بنشین و دمی به شادمانی گذاران                                  🌙 فعلا نیم خیز ماندم تا تکلیفم                                       🌙در ده بیت بعدی معلوم شود.                                        🌙 😐✋
2738
اخه ما چه بدونیم تو رنگات عجیب غریبه🤣

نه به خدا هودیم عجیب نیست 😂

یا مشکی یا سفید 

🌙🌙🌙                                                                زندگیم بین دو بیت شعرمونده 😐                          🌙 سعدی می گوید :برخیز و مخور غم جهان گذران             🌙 تا برمیخیزم حافظ می‌گوید :                                       🌙بنشین و دمی به شادمانی گذاران                                  🌙 فعلا نیم خیز ماندم تا تکلیفم                                       🌙در ده بیت بعدی معلوم شود.                                        🌙 😐✋
گلبهیی. قرمز. 

گلبهی 👏

حالا دیگه هر چی دوست داری ازم حدس بزن 

2706