2737
2734

شبا هم خوابم نمیبره بی خواب شدم چه قرصی خواب اوره بخورم بخوابم لطفا چیزی میدونید بگید 

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 

گوشی رو بذار کنار یه کتاب بگیر دستت، زود خوابت میبره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

یکی از همکلاسی های دبیرستان باهمین فرمون رفت الان مشکل قلبی پیدا کرده یجوری که زندگیش رو پل متروکه،باگ های زندگیت رو پیدا کن یه چندوقت گوشی رو هم بزار کنار

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکی از همکلاسی های دبیرستان باهمین فرمون رفت الان مشکل قلبی پیدا کرده یجوری که زندگیش رو پل متروکه،ب ...

توروخدا اسم یه قرص بگو همین یبار میخورم

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
گوشی رو بذار کنار یه کتاب بگیر دستت، زود خوابت میبره

بخدا خوابم نمیبره همه روش هارو امتحان کردم اسم یه قرص بگو

برو دکتر بگو الپروزولام بده ولی معتاد میشی 

قرص الپرازولام دارم بخورم؟ توخونه دارم

2738
توروخدا اسم یه قرص بگو همین یبار میخورم

قرص خطرناکه یهو سکته میکنی گیاه دارویی هست خودم معمولا قبلش یا سنبل الطیب میخورم یا گل ساعتی پاشو شال و کلاه کن برو عطاری بخر قرص نخوری یه وقت خودتو بکشی

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.
قرص خطرناکه یهو سکته میکنی گیاه دارویی هست خودم معمولا قبلش یا سنبل الطیب میخورم یا گل ساعتی پاشو شا ...

رفتم الپرازولام خوردم

رفتم الپرازولام خوردم

ای بابا واسه چی دختر یه حرفی میزنیم از روی سواده الان بدنت سلولهای مرده رو نسوزونده خواب واسه اینه قرص این شکلی هم خوردی یهو اوردوز میشه واسه خودت گفتم اگه زنده موندی دیگه نخور اگه رفتی که ایشالا نری روحت شاد خخخ

ای بابا واسه چی دختر یه حرفی میزنیم از روی سواده الان بدنت سلولهای مرده رو نسوزونده خواب واسه اینه ق ...

خوردم رفت بمیرمم اشکال نداره شربت خواب اورم خوردم 

رفتم الپرازولام خوردم

گلم مگه باردارنیستی؟

چراسرخوددارومیخوری؟

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2706