2733
2734

۱۴سالم بود یکیو میخواستم خانوادم که فهمیدن بزور عروسم کردن اوایلش خوب بود ذوق داشتم واسه عروس شدن بعد چن وقت یاد عشقم افتادم وبهش زنگ زدم وچن وقت باهم بودیم تااینکه شوهرم فهمید ۶ماه عقد بودیم گوشی مو گرفت دیگه بهم گوشی نداد اعتمادم نداشت تابعد ۷ماه رفتیم خونه خودمون اخلاقاش تقریبا عوض شده بود ولی بازم خوب تااینکه رفتیم خونه خودمون کلا دست بزنش شروع شد با کابل برق میزد خیلی کتک خوردم حتی شبا هم نمیذاشت بخوابم میگفت حق خوابیدن نداری سر هر چیز الکی کلی کتک میخوردم در حدی که دیگه حال حرف زدن وکار کردن نداشتم بعد ۴سال قصد کردیم حامله شیم تقریبا اخلاقش باز خوب شد بعد یه ماه مونده بود به زایمانم واسم یه گوشی ساده خرید اون دستم بود بجز خانواده خودشم کسی شماره مو نداشت تا اینکه عقد پارسال یه گوشی اندروید قدیمی واسم گرفت همه چی خوب بود باز دلم هوای اینو کرد که بیام تو فضای مجازی اول اومدم اینجا بعدش هم اینستا نصب کردم رفتم اینستا باز با یه نفر دیگه اشنا شدم کلا یه چن وقتی باهاش بودم بعدش هم من گفتم میخوام کات کنم واینا اصن هرچی میگفتم متاهلم یه دختر دارم حرف خودش و میزد میگفت باهم باشیم منم واقعا خسته شده بودم یه شب الکی بهش گفتم من پول لازم دارم به یکی قرض دارم یه چن وقت نمیام میخوام برم سرکار شماره کارتمو داشت واسم ۲۰۰ زد منم واقعا خسته شده بودم از این کارم خیلی احساس گناه میکردم (حتی چت اونجوری هم باهم داشتیم)

بعدش کلا من اینستامو پاک کردم همه راه هایی که امکانش بود باهاش باشم وپاک کردم حالا الان پیام داده که من پول واز همون اول گفتم واسه خودت چرا یه دفعه رفتی قبلش هر بهانه ای میاوردم اصن قبول نمیکرد مجبور شدم حالا واقعا پشیمونم ولی بعضی وقتا وسوسه میشم 

کمکم کنید واقعا از شوهرمو دخترم خجالت میکشم 

اینو یادم شد بگم شوهرم یه دوماه پیش واسم یه گوشی خوب خرید وشمارمو به مامانمو بابام داد

از روی بچگیت این کارو کردی☹

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نباید از اعتمادش سو استفاده میکردی 

شمارشو مسدود کن 

پیام هاشو پاک کن 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
چقد شجاعت ک همچین جایی از خیانتت میگی🥴 میخورنت

کلا هرجایی هرکسی از خیاتت خودش بکه باید خورده بشه.

اما استارتر هم ۱۴ سالش بوده .خام بوده

ولی بازم اشتباه بوده کارش

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴

گلم چرا میخای بیخودی زندگیتو خراب کنی .. پاشیدن زندگی خییلی سخته ها اونم با وجود بچه 

ی گروه مشاوره رایگان تو تلگرام هست مطمئنم بدردت میخوره میتونی مشکلت رو اونجا مطرح کنی 

واقعا راه های کاربردی و خوب بهت نشون‌ میدن ..

حتما عضو شو .. منم دعا کن

https://t.me/goodmood_group

2706