2733
2739
عنوان

ی سوال درمورد تعویض طلا دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 37 پست
چرا نصرفه وقتی بتونی یه طلایی بگیری که استفاده کنی و ذوقشو داشته باشی یه تومن هم زیاد نیستا

آخه یکی دوستان بالا گفتن مثلا ۵ گرم بدی شاید بتونی ۲ گرم بخری..خب خیلی ضرره ک

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا اینجور که نیست 😂😂😂😂😂

قرار بود برم طلافروشی بپرسم بالا پایین کنم ببینم چی میشه خرید.الان یکی اینجور گفت گفتم اصلا نمیرم خخ 

بازم میرم ببینم میصرفه یا ن.تا چی بشه خرید...

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
آخه میگن ک مثلا ۵ گرم بدی شاید بتونی ۲ گرم بخری.۲ گرم چی میشه آخه😑🙁

حالا از خود طلا فروشی ها بازم سوال کنید مطمعن بشی ...

ببین دقیق چقدر میشه اونوقت تصمیمتو بگیر

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
2731
حالا از خود طلا فروشی ها بازم سوال کنید مطمعن بشی ... ببین دقیق چقدر میشه اونوقت تصمیمتو بگیر

بله چشم.ممنونم

بستگی داره چی برداری و اجرتش چقدر باشه 

۵ گرم طلا بدی اگه الان طلا گرمی ۱۲۰۰ باشه از شما گرمی ۱۱۵۰ ورمیدارن حالا کمی کمتر یا بیشتر که حدودا میشه ۵۷۰۰ طلای شما 

اگه طلایی که برداری با اجرت و سود بشه گرمی ۱۶۰۰ حدودی که می تونی بخری طلایی با وزن ۳/۵ گرم بشه 

حالا من حدودی گفتم 

امیدوارم متوجه شده باشی 

بعضی طلاها اجرتشون خیلی بالاست 

حالا یه سر برو طلافروشی ببین چیکار می تونی کنی 

بله چشم.ممنونم

قربون شما💕

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
قرار بود برم طلافروشی بپرسم بالا پایین کنم ببینم چی میشه خرید.الان یکی اینجور گفت گفتم اصلا نمیرم خخ ...

من خودم تعویض طلا زیاد داشتم اونجوریام ضرر نکردم فقط باید ببینی چن ازت میخرن یا یجایی پیدا کنی که اجرت پایین بگیرن طلای با اجرت ساخت پایین برداری

یجا بیشتر خریدن اونجا میتونی بفروشی بری یه مغازه که کمتراجرت میگیره خرید بزنی ‌، یا میتونستی تو گرم بالاتر بفروشی پایین تر که اومد بخری

2738
بستگی داره چی برداری و اجرتش چقدر باشه  ۵ گرم طلا بدی اگه الان طلا گرمی ۱۲۰۰ باشه از شما گرمی ...

هعی بگی نگی متوجه شدم😅

ممنونم عزیرم از راهنماییتون

قرار بود برم طلافروشی بپرسم بالا پایین کنم ببینم چی میشه خرید.الان یکی اینجور گفت گفتم اصلا نمیرم خخ ...

من امروز گوشوارم فروختم ۵گرم خورده ای بود ۶۲۸۰۰۰۰

یه مقدار پول گذاشتم روش یه نیم ست خریدم 

معاوضه کنی ضرر نمیکنی زیاد  و میتونی  ازش استفاده کنی 

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
من خودم تعویض طلا زیاد داشتم اونجوریام ضرر نکردم فقط باید ببینی چن ازت میخرن یا یجایی پیدا کنی که اج ...

ممنونم عزیزم

من امروز گوشوارم فروختم ۵گرم خورده ای بود ۶۲۸۰۰۰۰ یه مقدار پول گذاشتم روش یه نیم ست خریدم  مع ...

اوووو یه گوشواره چقد دادی بالای نیم ست؟

تعویض طلا چند طرفه ضرر میکنید

متوجه نشدم

متوجه نشدم

اولا تمام کارمزد و مالیات و سودی که وقت خریدن طلا دادید همش حذف میشه دوما طلا رو موقع خرید یک عیار پایین تر از شما میخرند یعنی طلای 18عیار رو 17 عیار پول میدند

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2706