2733
2734
عنوان

ی سوال درمورد تعویض طلا دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 37 پست
اولا تمام کارمزد و مالیات و سودی که وقت خریدن طلا دادید همش حذف میشه دوما طلا رو موقع خرید یک عیار پ ...

من اینایی رو ک مبخوام معاوضه کنم کلا بدون استفادست ارزش نداره یعنی معاوضه کنم؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شد ۱۴۷۴۰ گوشواره پلاک با زنجیرش  حدود ۸ خورده ای هم پول نقد دادم

مبارکتون باشه ب سلامتی و شادی استفاده کنید.😍

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
من اینایی رو ک مبخوام معاوضه کنم کلا بدون استفادست ارزش نداره یعنی معاوضه کنم؟

ببیند من چون در این بازار هستم میگم طلا فقط وقتی بخرید که قصد استفاده داشته باشید وگرنه قصد سرمایه گزاری دارید فقط سکه بخرید شما هم اگر قصد استفاده دارید باید ضررش رو قبول کنید

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2731
ببیند من چون در این بازار هستم میگم طلا فقط وقتی بخرید که قصد استفاده داشته باشید وگرنه قصد سرمایه گ ...

درسته.خیلی ممنونم

ببیند من چون در این بازار هستم میگم طلا فقط وقتی بخرید که قصد استفاده داشته باشید وگرنه قصد سرمایه گ ...

یعنی سکه بهتر اگه بفروشی به نرخ روزه؟؟

من میخواستم یه انگشترم بردارم حدود۴۳۰۰ میشد ولی قصد استفاده ازشو نداشتم ، طلا فروش گفت اگه اینو همین الان بخوای بفروشی ۸۵۰ ازش کم میشه منم منصرف شدم

سکه بهتره بخرم یا طلای دست دوم؟؟؟

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
یعنی سکه بهتر اگه بفروشی به نرخ روزه؟؟ من میخواستم یه انگشترم بردارم حدود۴۳۰۰ میشد ولی قصد استفاده ...

خرید طلای دسته دوم اگر برای استفاده نباشه کلا ضرره چون هم شما مالیات میدید و هم سود فروشنده و هم زمان خرید یک عیار پایین تر ازتون میخرند سکه بهترین گزینه سرمایه گذاریه 

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2740