2737
2734
ممنون عزیزم..انشالله...میگه دو روزه خومریزی داره نرفته دکتر😬😬😬😬😬من ی خون ابه دیدم سریع زنگ زدم ...

من سر بارداریم یساعت بچه تکون نمیخورد از ترس میمردم  

..................................  ....................................... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رفتم دکتر شیاف وقرص داد استفاده میکنممم

استراحت کردی؟؟؟؟استراحت مطلق؟؟؟الان پاشو برو سونوگرافی...اگ دکترهست برو پیش خودش..اگ نیست بدو برو سونوی جا دیگ...اینجا‌نمون استرس میگیزی

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
من سر بارداریم یساعت بچه تکون نمیخورد از ترس میمردم    

اره بابا ادم میترسه...

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2731
رفتم کی گفته نرفتممم

خب باشع...پس سقط نیست...خیالت راحت عزیزم..ترسیدم و نگرانت شدم...چون شیاف جاشو محکم میکنه نکران نباش چیزی نیست..منم بدتر از این دفع کردم

چقد سخته ! 

تو این ۹ ماه حاملگی پریود نمیشین دیگه ها؟ 

خو الان چیکا کردی ایجو شد یوقت گرمیجات زیاد نخوردی زعفرون چیزی؟

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2738
نه سقط من دقیقا همینا بود 

ولی خیلی درد کشیدم شب ۳تا ژلوفن خوردم دردم ساکت نمیشد نصف شب اینو دفع کردم به دکتر گفتم گفت کیست بوده

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
ولی خیلی درد کشیدم شب ۳تا ژلوفن خوردم دردم ساکت نمیشد نصف شب اینو دفع کردم به دکتر گفتم گفت کیست بود ...

از منم سه ماه پیش 5 هفته سقط کردم دقیقا شکل همین بود اصلا خود خودش بود

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد