2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انگار جنینه

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔
2740
منم سقط کردم دقیقا همین بود

واقعا؟ اخه من تابستون یکم بزرگتر از این دفع کردم گفتن کیسته

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

زاستش حالم بدشد..ولی عزیزم...شما احتمال قوی دچار هماتوم شدی...چون منم دیروز ی چنین چیزی به رنگ سیاه حالت لخته افتاد خونریزی کردم ...جیییغ زدم و سریع باشوهرم رفتیم بیمارستان گفتن خون پشت جفت جمع شده و همانوم هست...ولی خدااروووووشکر‌حنین بود قلبشم میزد...دکترم شیاف و امپول داده شکر خدا امروزچیزی ندیدم...شماهم سررریتعع برو سونو...اگرتهرانی برو نگارازما(میدان شهدا)فک کنم اسمش اینه...چون من رفتن بینارستان بعثت و ۵ونیم صبح ک اونجا‌بودم کلیییی منو سر دوندن هی گفتن ۶دکترمیاد.هی گفتن ۷میاد.تهش گفتن ده .منم دذاادو بیدااد من داشتم سکته میکردم اونا‌راحت نشسته یودن خلاصهه ساعت۹ونیم فهمیدم بچم حالش خوبه..توهم سریع برو نگارازما ک همین الان سونو فوری میگیرن

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..