2752
2734
عنوان

بیاید برای این کاربر گزارش بزنیم خیلی بی ادبه

| مشاهده متن کامل بحث + 3962 بازدید | 291 پست
[QUOTE=223001508]اوه ای از ای خانوم جلسه ای هاس  پس خودش حتما از جیب مادر شوهرش با کاسه اش شوهر ...

نه عزیزم همین که تورو گرفتن ما نجات پیدا کردیم کافیه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
گفتم که ادم ها از حقارت هاشون زیاد میگن. قشنگ فهمیدیم که چقدر سرکوب شدی و شوهری نیست 😁😁😁 همه فهمی ...

قشنگ معلومه میسوزه 

خیلی حسرت رل بودند داره ،دقت کردی همش به همه گفت رل دارید ،به ذهنشم نیومد نصف خانمای اینجا شوهردارند😅😅😅دلش میخاسته رل داشته باشه نشده عقده گرفته🤣🤣🤣

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی دل همه رو میشکنه شاید برای کسی مهم نباشه ولی دل من واقعا میشکنه💔

ازت گله دارم اسی ،من بهت گفتم این تاپیک حذف کن ،اون کاربر آمد خیلی فحش وناسزا به همه گفت ،وطبیعتا همه ما ناراحت شدیم ومثل خودت دل خیلیا شکست ،،،با این تاپیکت بهش کمک کردی تا وجهه مذهب ودین وراحت خراب کنه درحالی که هیچ خانم مذهبی انقد بی ادبانه حرف نمیزنه حتی مردها هم اینقد وقیح صحبت نمیکنن،،،،بهت پیشنهاد دادم این تاپیک خذف کن چون میدونستم میاد تو تاپیکت وبیشتر خوشحال میشه بخاطره گرفتن حالت ،البته همه رو عصبی کرد به همه انگ هرزه زده متاسفم براش ،،،

خانما من جز دسته مذهبی جامعه ام و تو کلاس های زیاد میشینم اصلا طرز حرف زدنشون اینجوری نیس ،حتی یه دوره می‌رفتند تو خیابون به خانمای غیر مذهبی وصل حجاب گل هدیه می‌داند، یادمه یه خانم سی ساله وقتی گل گرفت شروع کرد فحش دادن به دین ومذهب ولی اصلا توهین نکردند فقط بهش میگفتند هرکسی یه نوع پوششی داره مافقط میخایم بگیم ما باهم هستیم با هر پوششی ،،،خانمه گفت من فکر کردم شما با این گل میخاید من حجابمو عوض کنم هنوزم اون خانم با همون پوشش خودش میاد سر کلاس های انگیزشی ما ،،،خیلی هم باهمون صمیمی هست ،،،این کاربر فقط میخاست مذهب رو بد نشون بده

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
ازت گله دارم اسی ،من بهت گفتم این تاپیک حذف کن ،اون کاربر آمد خیلی فحش وناسزا به همه گفت ،وطبیعتا هم ...

عزیزم ببخشید🥺ولی من بلد نبودم تایپیکو حذف کنم ببین یکی از تایپیکام درمورد این بود که تایپیکای قیلیمو حذف کنم ولی هرچی نی نی یار رو تگ کردم نیومد.

منم واقعا میدونم خانونای مذهبی واقعی خیلی مهربونن💖

ببخشید عزیزم ولی نمیتونستم حذفش کنم بلد نبودم واقعااا😶🥺

2731
عزیزم ببخشید🥺ولی من بلد نبودم تایپیکو حذف کنم ببین یکی از تایپیکام درمورد این بود که تایپیکای قیلیم ...

گذشت دیگ مهم نیس عزیزم 

برای حذف تاپیکت میری تو تاپیکت بالای صفحه مروگرت 

لینکو کپی میکنه بعد میری اون تاپیک های که نی نی یارها میزنن با مضمون حذف تاپیک بعد لینک رو که کپی کرده بودی رو براشون میفرستی

من ساعت ده خوابیدم اومدم دیدم پنجاه و خورده ای اعلان اومده بخدا شوک بهم وارد شد😶😂 ولی من واقعا دل ...

ماداشتیم اینجاتوسپاه خانم میجنگیدیم بعدفرمانده سپاه خودش رفته گرفته خوابیده😐😂

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
خب فکر کردم تایپیکم تموم شد اخه زیاد کسی نیومد توش ☹😹

اشکالی نداره دیگه مابودیم 

تشکرلازم نیست😌

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰
 💖 ولی واقعا به قول اون خانم اشتباه کردم پاک نکردم تایپیکو اصلا بلد نبودم ببخشید اگر ناراحت ...

اشکالی نداره فداسرت

من ساعت ده خوابیدم اومدم دیدم پنجاه و خورده ای اعلان اومده بخدا شوک بهم وارد شد😶😂 ولی من واقعا دل ...

ساکت چیزی رو خبر نداری قضاوت نکن 

تو. یه. تایپکی این خانم داشت ترویج ارتباط حرام با ننامحرم میدآد من. به مدیر تایپک گفتم ارتباط با نامحرم درست نیست این خآنم بدجور پرید به من کلی توهین به خدا ون دین کرد منم مجبور شدم جوابشو مثل خودش بدم چیزی رو که از اول تو جریان نبستی قضاوت نکن وگرنه حق الناس یقتو اون دنیا سفت می چسبه منم عمرا راضی باشم

ای خودااا🥺😍😂 واقعا دلم شکست خیلی حرف بد زد میدونم حرفاش به نتیجه نمیرسه ولی نمیدونم من چرا اینقد ...

ساکت. تو می خوای روابط حرام رو در ایران گسترش بدی تو طرفدار فرح و رضا شاهی و به دین خدا توهین کردی انشالله از دنیا تعلیق بشی

دلیلش توهین های شدید یک کاریر ممزاحم ست که باعث شد تا می تونم با زبون خودش حرف بزنمبزنم و چون فکر مب ...

وای ترکیدم 😂😂😂

نفرین سحرگاهی دیگه چه جور نفرینیه؟😂😂😂

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره